Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Mama Meghan Markle spotkała się z królową Elżbietą II. Panie odbyły rozmowę w cztery oczy

Doria Ragland w końcu poznała rodziców przyszłego zięcia. Przy okazji wizyty w Londynie matka Meghan spotkała się z samą królową, aby omówić szczegóły zbliżającego się wielkimi krokami królewskiego ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle zaplanowany jest na 19 maja 2018 r.
Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle zaplanowany jest na 19 maja 2018 r. (East News)
d1wwr5c

Wielka Brytania żyje przygotowaniami do ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle. Emocje budzą nie tylko kolejne ujawniane szczegóły ceremonii, ale również temat rodziców panny młodej. Wiemy już, że w tym wyjątkowym dniu zabraknie ojca przyszłej księżnej. Na uroczystości pojawi się jednak jej matka. Doria Ragland, instruktorka jogi z Los Angeles, już wczoraj pojawiła się w Londynie. Swojego przyszłego zięcia zdążyła poznać m.in. przy okazji oświadczyn. Co ciekawe, dopiero teraz spotkała się z rodzicami Harry'ego: księciem Karolem i księżną Camillą. Ale to nie koniec wrażeń.

Jak donosi brytyjski magazyn "Hello!", matka Meghan spędziła już wieczór w towarzystwie księżnej Kate, księcia Williama i ich uroczych dzieci: George'a, Charlotte i najmłodszego Ludwika. Później udała się na specjalne spotkanie z samą królową Elżbietą II. Tradycyjna herbata odbyła się w Pałacu Buckingham. Jak relacjonuje gazeta, obie panie przeprowadziły rozmowę w cztery oczy na temat zbliżającego się wielkimi krokami ślubu.

Wiemy już, że ostatnią noc przed ślubem Ragland spędzi z córką w Cliveden House Hotel. Doria będzie też jedną z pierwszych osób, które zobaczą Markle w sukni ślubnej. W dniu ceremonii obie panie udadzą się do kaplicy św. Jerzego, gdzie odbędzie się królewski ślub.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c