Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka jest starsza od Rafała Jonkisza o 9 lat. "Daje jej dużo wsparcia"

Prezenterka jest zakochana do szaleństwa, choć początki znajomości nie wróżyły parze wielkiej miłości. - Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia zakochanych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcelina Zawadzka jest starsza od Rafała Jonkisza o 9 lat. "Daje jej dużo wsparcia"Źródło: East News, fot: East News
d1xci4i
d1xci4i

Kiedy w grudniu pojawiła się informacja o nowym związku Marceliny Zawadzkiej nikt nie przypuszczał, że nowym wybrankiem modelki będzie Rafał Jonkisz. Prowadzącą "Pytanie na śniadanie" i Mistera Polski dzieli dość spora różnica wieku. Zawadzka właśnie skończyła 30 lat, Rafał ma obecnie 21. Mimo to zdecydowali się na związek.

- Marcela i Rafał spotykają się już od ponad roku. Media dopiero niedawno o tym poinformowały, ponieważ oni sami nie chcieli, aby rozpisywano się o ich relacji - zdradza nam osoba z otoczenia pary.

ZOBACZ TAKŻE: Zawadzka próbuje zaparkować jeepa i macha do paparazzi

Po tym, jak w listopadzie 2015 r. Rafał Jonkisz wygrał wybory Mistera Polski, zaczął częściej pojawiać się na branżowych imprezach: pokazach mody, premierach filmowych czy w studio popularnych śniadaniówek. Marcelina Zawadzka z racji, że jest modelką, a od jakiegoś czasu prowadzącą "Pytanie na śniadanie", także pojawiała się na różnych eventach. Ich drogi wielokrotnie się przecinały już wtedy, gdy 30-latka była w związku z Mikołajem Roznerskim.

d1xci4i

Po rozstaniu z aktorem Marcelina nie była gotowa na nową relację. Rafał Jonkisz sprawił jednak, że modelka zmieniła zdanie i zakochała się do szaleństwa.

Z naszych informacji wynika, że Marcelina i model nie widzą świata poza sobą. Gwiazda w końcu czuje się naprawdę szczęśliwa.

- Rafał i Marcelina obracali się w podobnym towarzystwie. Czasami spotykali się na imprezach, czasem w studiu TVP, jak Rafał był gościem w "Pytaniu na śniadanie". Początkowo byli zwykłymi znajomymi - dodaje nasze źródło.

Z czasem jednak zaczęli spędzać więcej czasu ze sobą z dala od blasku fleszy. W końcu coś zaiskrzyło. Choć Marcelina skończyła ostatnio 30 lat, nie przeszkadza jej, że Rafał ma 9 lat mniej. Model w bardzo młodym wieku stracił tatę, co miało ukształtowało jego charakter i podobno wpłynęło na to, że dzisiaj jest bardzo dojrzałym mężczyzną i oparciem dla swojej kobiety.

d1xci4i

- Poczuli, że łączy ich coś więcej. Że chcą spędzać ze sobą wolny czas i mają o czym rozmawiać. Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek - ocenia nasz informator.

Podobno Jonkisz musiał się postarać, aby zdobyć serce Marceliny. Nie było to łatwe, zwłaszcza że Zawadzka ma za sobą kilka bolesnych rozstań. W 2012 r. modelka rozstała się po 3 latach ze sportowcem Kubą Przygońskim. Później głośno zrobiło się o jej relacji z brazylisjkim modelem. Niestety, to uczucie przetrwało tylko kilka tygodni. Ostatnim partnerem gwiazdy był Mikołaj Roznerski. Początkowo zakochani utrzymywali swój związek w tajemnicy. Ostatecznie ogłosili na Instagramie, że są parą. Kilka miesięcy później rozstali się.

Jonkisz od początku bardzo zabiegał o Marcelinę.

d1xci4i

- Rafał zrobił jej bardzo romantyczną niespodziankę, ale chcą, by to pozostało ich tajemnicą. Cały czas też o nią zabiegał: kupował kwiaty, opiekował się, słuchał i wspierał - zdradza nasz informator.

Marcelina już wiele razy zawiodła się na mężczyznach. Bardzo sceptycznie podchodziła do nowego związku. Na razie jednak jest bardzo szczęśliwa, a Rafał daje jej dużo wsparcia. Ostatnio razem bawili się na urodzinach Zawadzkiej w Zakopanem. Oboje unikają zamieszczania wspólnych, romantycznych zdjęć. Obserwując tylko ich media społecznościowe trudno byłoby zorientować się, że w ogóle są parą. Zakochani nie szukają rozgłosu i chcą się sobą nacieszyć z dala od mediów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1xci4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xci4i