Trwa ładowanie...
d1vv9va

Marcelina Zawadzka jest starsza od Rafała Jonkisza o 9 lat. "Daje jej dużo wsparcia"

Prezenterka jest zakochana do szaleństwa, choć początki znajomości nie wróżyły parze wielkiej miłości. - Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia zakochanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marcelina Zawadzka jest zakochana
Marcelina Zawadzka jest zakochana (East News, Fot: East News)
d1vv9va

Kiedy w grudniu pojawiła się informacja o nowym związku Marceliny Zawadzkiej nikt nie przypuszczał, że nowym wybrankiem modelki będzie Rafał Jonkisz. Prowadzącą "Pytanie na śniadanie" i Mistera Polski dzieli dość spora różnica wieku. Zawadzka właśnie skończyła 30 lat, Rafał ma obecnie 21. Mimo to zdecydowali się na związek.

- Marcela i Rafał spotykają się już od ponad roku. Media dopiero niedawno o tym poinformowały, ponieważ oni sami nie chcieli, aby rozpisywano się o ich relacji - zdradza nam osoba z otoczenia pary.

ZOBACZ TAKŻE: Zawadzka próbuje zaparkować jeepa i macha do paparazzi

Po tym, jak w listopadzie 2015 r. Rafał Jonkisz wygrał wybory Mistera Polski, zaczął częściej pojawiać się na branżowych imprezach: pokazach mody, premierach filmowych czy w studio popularnych śniadaniówek. Marcelina Zawadzka z racji, że jest modelką, a od jakiegoś czasu prowadzącą "Pytanie na śniadanie", także pojawiała się na różnych eventach. Ich drogi wielokrotnie się przecinały już wtedy, gdy 30-latka była w związku z Mikołajem Roznerskim.

d1vv9va

Po rozstaniu z aktorem Marcelina nie była gotowa na nową relację. Rafał Jonkisz sprawił jednak, że modelka zmieniła zdanie i zakochała się do szaleństwa.

Z naszych informacji wynika, że Marcelina i model nie widzą świata poza sobą. Gwiazda w końcu czuje się naprawdę szczęśliwa.

- Rafał i Marcelina obracali się w podobnym towarzystwie. Czasami spotykali się na imprezach, czasem w studiu TVP, jak Rafał był gościem w "Pytaniu na śniadanie". Początkowo byli zwykłymi znajomymi - dodaje nasze źródło.

Z czasem jednak zaczęli spędzać więcej czasu ze sobą z dala od blasku fleszy. W końcu coś zaiskrzyło. Choć Marcelina skończyła ostatnio 30 lat, nie przeszkadza jej, że Rafał ma 9 lat mniej. Model w bardzo młodym wieku stracił tatę, co miało ukształtowało jego charakter i podobno wpłynęło na to, że dzisiaj jest bardzo dojrzałym mężczyzną i oparciem dla swojej kobiety.

d1vv9va

- Poczuli, że łączy ich coś więcej. Że chcą spędzać ze sobą wolny czas i mają o czym rozmawiać. Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek - ocenia nasz informator.

Podobno Jonkisz musiał się postarać, aby zdobyć serce Marceliny. Nie było to łatwe, zwłaszcza że Zawadzka ma za sobą kilka bolesnych rozstań. W 2012 r. modelka rozstała się po 3 latach ze sportowcem Kubą Przygońskim. Później głośno zrobiło się o jej relacji z brazylisjkim modelem. Niestety, to uczucie przetrwało tylko kilka tygodni. Ostatnim partnerem gwiazdy był Mikołaj Roznerski. Początkowo zakochani utrzymywali swój związek w tajemnicy. Ostatecznie ogłosili na Instagramie, że są parą. Kilka miesięcy później rozstali się.

Jonkisz od początku bardzo zabiegał o Marcelinę.

- Rafał zrobił jej bardzo romantyczną niespodziankę, ale chcą, by to pozostało ich tajemnicą. Cały czas też o nią zabiegał: kupował kwiaty, opiekował się, słuchał i wspierał - zdradza nasz informator.

d1vv9va

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka pokazała piękną siostrę. Dziewczyny są jak dwie krople wody

Marcelina już wiele razy zawiodła się na mężczyznach. Bardzo sceptycznie podchodziła do nowego związku. Na razie jednak jest bardzo szczęśliwa, a Rafał daje jej dużo wsparcia. Ostatnio razem bawili się na urodzinach Zawadzkiej w Zakopanem. Oboje unikają zamieszczania wspólnych, romantycznych zdjęć. Obserwując tylko ich media społecznościowe trudno byłoby zorientować się, że w ogóle są parą. Zakochani nie szukają rozgłosu i chcą się sobą nacieszyć z dala od mediów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1vv9va

Podziel się opinią

Share
d1vv9va
d1vv9va