Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka zdradza szczegóły dotyczące związku z Rafałem Jonkiszem

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz już od pewnego czasu nie są parą. Gwiazda TVP cały utrzymuje jednak dobre relacje przyjacielskie z byłym partnerem.

Share
Marcelina Zawadzka zdradza szczegóły dotyczące związku z Rafałem Jonkiszem
Źródło: ONS.pl
d1vlx7j

O Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się głośno za sprawą jej relacji z Rafałem Jonkiszem. Jak się okazało, ich związek należy do przeszłości. Skończył się tak szybko, jak się zaczął.

Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza był bardzo intensywny. Para często udostępniała zdjęcia ze wspólnych wakacji oraz imprez. Ich relacja przetrwała niespełna rok. Pomimo rozstania cały czas utrzymują ze sobą kontakt.

d1vlx7j

- Byliśmy ze sobą sporo. Prawie rok. Więc mamy dobre relacje i nie uciekamy od tego. Tak niech zostanie. To jest nasze życie prywatne. Wiem, że Rafał też powiedział bardzo miłe słowa na mój temat. Ja na niego też nigdy złego słowa nie powiem. Będzie zawsze w moim sercu – powiedziała Zawadzka w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda TVP tłumaczy też powody, dlaczego wciąż nie ułożyła sobie z nikim życia na stałe.

- To jest moje życie. Ja tym wszystkim kieruje. Niektóre koleje losu kierują się same. Ale nie mamy też do końca na to wpływu. A to, że życie jest takie, jakie jest, to chciałabym zachować to dla siebie - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Zawadzka ze szpilkami w ręce fotografuje się z fanem i odśnieża samochód

d1vlx7j

Podziel się opinią

Share
d1vlx7j
d1vlx7j