ycipk-1t84p8

Marcin Łopucki wspomina małżeńskie początki z Kasią Skrzynecką. Wezmą drugi ślub?

Marcin Łopucki i Kasia Skrzynecka pobrali się w 2009 r. W czerwcu obchodzić będą więc 10. rocznicę ślubu. Chociaż minęła dekada, partnerzy nadal są w sobie zakochani. Dowodem na to może być zdjęcie, które Łopucki umieścił na swoim instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skrzynecka 10 lat temu wyszła za Łopuckiego
Skrzynecka 10 lat temu wyszła za Łopuckiego (ONS.pl)
ycipk-1t84p8

Na uroczej fotografii sprzed lat widać Kasię Skrzynecką w objęciach męża, który jest w nią wpatrzony - to nadal się nie zmieniło. Oboje pozują w eleganckich strojach, a w tle widać błękitne morze. Sądząc po opisie, ujęcie wykonano w Grecji, z którą i aktorka, i jej mąż są blisko związani. Kochają ten kraj na tyle mocno, że ich córka, Alikia Iliana, dostała imiona pochodzące z greki. - Ukochanym miejscem na ziemi Kasi i Marcina od lat jest Grecja. Co roku jeżdżą tam na wakacje, mają stamtąd obrączki i nawet marzyli kiedyś, by właśnie tam powiedzieć sobie "tak". Nic więc dziwnego, że ich córeczka ma greckie imiona - mówił przyjaciel gwiazd w 2011 r.

Łopucki przy romantycznym zdjęciu z żoną napisał: "Nasze małżeńskie początki! Kalimera. Coraz bliżej lata! Coraz bliżej Grecja". Wygląda na to, że sportowiec już nie może doczekać się urlopu. Tuż przed wakacyjną przerwą Marcin i Kasia będą obchodzić rocznicę ślubu.

ycipk-1t84p8

Przed laty partnerzy mówili, że właśnie w 10. rocznicę chcieliby przysiąc sobie miłość po raz kolejny - tym razem w Kościele. Czy do tego dojdzie? Skrzynecka długo walczyła o unieważnienie zaślubin ze Zbigniewem Urbańskim. Ostatecznie sprawa zakończyła się po myśli piosenkarki. Póki co jednak Katarzyna nie zdecydowała się skorzystać z drugiej szansy.

W 2016 roku Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem" mówiła o wymarzonej ceremonii zaślubin: - Chcielibyśmy, żeby się odbyła daleko, w Grecji w małej kapliczce, w okrągłą rocznicę ślubu.

W czerwcu możemy spodziewać się drugiego ślubu Skrzyneckiej i Łopuckiego?

ycipk-1t84p8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t84p8

ycipk-1t84p8
ycipk-1t84p8