Trwa ładowanie...

Marcin Łopucki wspomina małżeńskie początki z Kasią Skrzynecką. Wezmą drugi ślub?

Marcin Łopucki i Kasia Skrzynecka pobrali się w 2009 r. W czerwcu obchodzić będą więc 10. rocznicę ślubu. Chociaż minęła dekada, partnerzy nadal są w sobie zakochani. Dowodem na to może być zdjęcie, które Łopucki umieścił na swoim instagramowym profilu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcin Łopucki wspomina małżeńskie początki z Kasią Skrzynecką. Wezmą drugi ślub?Źródło: ONS.pl
d2ucdks
d2ucdks

Na uroczej fotografii sprzed lat widać Kasię Skrzynecką w objęciach męża, który jest w nią wpatrzony - to nadal się nie zmieniło. Oboje pozują w eleganckich strojach, a w tle widać błękitne morze. Sądząc po opisie, ujęcie wykonano w Grecji, z którą i aktorka, i jej mąż są blisko związani. Kochają ten kraj na tyle mocno, że ich córka, Alikia Iliana, dostała imiona pochodzące z greki. - Ukochanym miejscem na ziemi Kasi i Marcina od lat jest Grecja. Co roku jeżdżą tam na wakacje, mają stamtąd obrączki i nawet marzyli kiedyś, by właśnie tam powiedzieć sobie "tak". Nic więc dziwnego, że ich córeczka ma greckie imiona - mówił przyjaciel gwiazd w 2011 r.

Łopucki przy romantycznym zdjęciu z żoną napisał: "Nasze małżeńskie początki! Kalimera. Coraz bliżej lata! Coraz bliżej Grecja". Wygląda na to, że sportowiec już nie może doczekać się urlopu. Tuż przed wakacyjną przerwą Marcin i Kasia będą obchodzić rocznicę ślubu.

d2ucdks

Przed laty partnerzy mówili, że właśnie w 10. rocznicę chcieliby przysiąc sobie miłość po raz kolejny - tym razem w Kościele. Czy do tego dojdzie? Skrzynecka długo walczyła o unieważnienie zaślubin ze Zbigniewem Urbańskim. Ostatecznie sprawa zakończyła się po myśli piosenkarki. Póki co jednak Katarzyna nie zdecydowała się skorzystać z drugiej szansy.

W 2016 roku Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem" mówiła o wymarzonej ceremonii zaślubin: - Chcielibyśmy, żeby się odbyła daleko, w Grecji w małej kapliczce, w okrągłą rocznicę ślubu.

W czerwcu możemy spodziewać się drugiego ślubu Skrzyneckiej i Łopuckiego?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ucdks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ucdks