Trwa ładowanie...

Marek Niedźwiecki wróci do Trójki? Tak sugeruje Kuba Strzyczkowski

Nowy dyrektor radiowej Trójki Kuba Strzyczkowski zdradził, że "jest po słowie" z dziennikarzami, którzy odeszli z rozgłośni. Wierzy też, że Marek Niedźwiecki i LP3 wrócą na antenę.

Marek Niedźwiecki wróci do Trójki? Tak sugeruje Kuba StrzyczkowskiŹródło: ONS.pl
dfli93h
dfli93h

Nowym dyrektorem Programu Trzeciego Polskiego Radia został Kuba Strzyczkowski, który z Trójką związany jest od trzech dekad. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego, pełniącego tę funkcję do listopada 2019 r.

Zobacz także: Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

W rozmowie z Wirtualną Polską Strzyczkowski zdradził, że nie wyobraża sobie Trójki bez dziennikarzy, którzy w reakcji na aferę z Listą Przebojów rzucili papierami. W tym bez prowadzącego programu Marka Niedźwieckiego.

dfli93h

Nowy dyrektor rozgłośni podkreślił, że już rozpoczął próby nakłaniania redaktorów do powrotu.

- […] mam już odzew: wróci na antenę Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Krystian Hanke. Mam nadzieję, że wróci Patrycjusz Wyżga. I wróci Lista Przebojów Programu Trzeciego - zdradził dziennikarz w rozmowie z Sebastianem Łupakiem i dodał:

- […] Jesteśmy w trakcie ciepłych i owocnych rozmów. Będzie więc w Trójce 2000. notowanie Listy Przebojów - zapewnił Kuba Strzyczkowski.

Czy wróci też Marek Niedźwiecki? Nowy szef Trójki na to liczy.

- Zaprosiłem też Marka Niedźwieckiego. Mam nadzieję, że po chwilowym odpoczynku Marek odpowie pozytywnie - mówi Strzyczkowski - stwierdził w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, podkreślając, że LP3 wróci na antenę być może już w tym tygodniu. Jednak jeszcze nie wiadomo, kto ją poprowadzi.

dfli93h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfli93h