Trwa ładowanie...

Maria Tymańska pokazała zdjęcie z mężczyzną. "Nowe idzie od morza"

Ostatnie kilka dni w show-biznesie to nic innego, jak rodzinny dramat Tymona Tymańskiego. Muzyk zapomniał poinformować matkę swoich dzieci, że prowadzi otwarty związek.

Share
Maria Tymańska pokazała zdjęcie z mężczyzną. "Nowe idzie od morza"Źródło: East News
dsruanl

Tymon Tymański udzielił wywiadu "Faktowi", w którym pochwalił się swoim świetnym małżeństwem z Marią Tymańską.

- Moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek - deklarował.

Okazało się, że o 19 lat młodsza żona i matka dwójki dzieci muzyka o wszystkim dowiedziała się z mediów. Sama przyznała, że jest zwolenniczką związków monogoamicznych i że od dawna docierały do niej słuchy o niewierności męża.

ZOBACZ: Tymański deklaruje: "Gdyby Chiny połączyły się z Polską, nie miałbym żadnego problemu"

- Niestety, o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół. Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się, gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna - wyznała.

dsruanl

Okazuje się, że Tymańska nie rozpacza po mężu. W miniony weekend imprezowała w towarzystwie celebrytów, a teraz pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Dodała też wymowny podpis.

- Nowe idzie od morza.

Szymon Burnos jest związany z muzyką i ma 28 lat. Jest 3 lata młodszy od Marii Tymańskiej, ale świetnie się dogadują. Połączyła ich wspólna pasja. Od niedawna była partnerka Tymona Tymańskiego sama zajmuje się muzyką. Czy to nowa miłość? Okaże się wkrótce.

dsruanl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsruanl
dsruanl