Trwa ładowanie...

Marta Manowska w czasie epidemii koronawirusa pomaga powstańcom. Rozwozi seniorom obiady

Marta Manowska po raz kolejny pokazała, że ma wielkie serce. Prezenterka nie chciała siedzieć bezczynnie w domu i zaangażowała się w pomoc dla najbardziej zagrożonych zakażeniem koronawirusem seniorów.

Marta Manowska w czasie epidemii koronawirusa pomaga powstańcom. Rozwozi seniorom obiadyŹródło: ONS.pl
d2munnf
d2munnf

Marta Manowska nie zamierza marnować czasu. Choć zgodnie z zaleceniami rządu i lekarzy większość czasu spędza w domu, nie chce leniuchować. Nie dla niej nieustanne oglądanie filmów i seriali, na zmianę z leżeniem na kanapie i gotowaniem. Prowadząca "Rolnik szuka żony" postanowiła działać i została wolontariuszką akcji "Obiady dla bohaterów".

ZOBACZ WIDEO: gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

"Wczoraj dostałam pracę marzeń. Świadomie mówię pracę, bo się o nią ubiegałam. Od wczoraj fruwam ze szczęścia. Dziś miałam 4 godzinne przeszkolenie. Od jutra jeżdżę sama" - napisała na Facebooku.

Prezenterka dostarcza ciepłe obiady pod drzwi samotnych i starszych powstańców. Dostawa odbywa się oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Manowska wita seniorów w maseczce, rękawiczkach i zachowując odpowiedni dystans.

d2munnf

Jednak nawet mimo "kamuflażu" widać, że przeżywa spotkania z powstańcami. Niektóre wizyty potrafią ją mocno wzruszyć i doprowadzić do łez.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza akcja charytatywna, w którą angażuje się dziennikarka. Gwiazda TVP chętnie bierze udział w przedsięwzięciach, które mają na celu pomóc tym najbardziej potrzebującym. Manowska regularnie odwiedza m.in. podopiecznych Fundacji Herosi na oddziale onkologii dziecięcej w Instytucie Matki i Dziecka.

Taka gwiazda to wzór do naśladowania!

d2munnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2munnf