Trwa ładowanie...

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nie ma tu żadnej naturalności"

Marta Żmuda Trzebiatowska należy do gwiazd, które zawsze zwracają na siebie uwagę. Jest piękna, utalentowana i pracowita. Tym razem zamieściła zdjęcie bez makijażu, co wywołało gorącą dyskusję w internecie.

Share
Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nie ma tu żadnej naturalności"
Źródło: ONS.pl
d89jdk9

Marta Żmuda Trzebiatowska po urlopie macierzyńskim znów wróciła do intensywnej pracy. Angaż w teatrze i udział w serialu "Na dobre i na złe" to nie jedyne projekty, w których bierze udział. Aktorka pracuje również na planie nowego filmu Xawerego Żuławskiego pod tytułem "Mowa ptaków".

Zobacz wideo:

Na Instagramie podzieliła się zdjęciem zrobionym w drodze do pracy. Najwyraźniej nie ma na sobie makijażu, lub jedynie delikatny w wersji "saute". Pod zdjęciem, kilku fanów zachwyciło się urodą Marty: "Czy można wyglądać naturalnie i pięknie? Można".

W odpowiedzi jednak posypały się niepochlebne komentarze: "Pani Marta już dawno naturalna nie jest. Sztuczne usta, sztuczna opalenizna, zrobione brwi i cała masa zabiegów upiększająco wygładzających ... ale nie można zaprzeczyć, że po tym wszystkim wygląda ładnie".

d89jdk9

"Ktoś tu jest zazdrosny. Niektórzy są naturalnie piękni. Patrząc na stare i nowe zdjęcia nie widzę żadnej różnicy", wybronił Martę jeden z fanów.

Internautka nie dawała jednak za wygraną. Po przeprowadzeniu małego śledztwa, dopisała:

"Sztuczna opalenizna - wystarczy wejść na profil pewnej firmy, gdzie udostępniają zdjęcia Marty, która korzysta z ich usług. Usta nie muszą być napompowane, żeby były zrobione - to też makijaż permanentny czy poprawienie konturu ust. Nikt nie mówi ze nie wygląda to ładnie, tylko chodzi mi o to, że tu nie ma żadnej naturalności nad która się wszyscy zachwycają".

Aktorka najwyraźniej zdążyła się przyzwyczaić do skrajnych opinii fanów i wie, że nie sposób zadowolić wszystkich. Nie odpowiedziała na żaden z komentarzy. W takich sytuacjach dobrze jest być zapracowaną.

d89jdk9

Podziel się opinią

Share
d89jdk9
d89jdk9