Trwa ładowanie...
d1koqw4

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!

Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka. Jej rodzina powiększy się w przyszłym roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży
Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży (ONS.pl)
d1koqw4

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. W 2017 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Bruno. Aktorka wycofała się z życia publicznego i skupiła się na wychowaniu upragnionego dziecka.

Jak udało nam się ustalić, Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Przyszli rodzice są niezwykle szczęśliwi i nie mogą doczekać się, kiedy ich rodzina powiększy się po raz kolejny.

ZOBACZ: Żmuda Trzebiatowska ocenia książkę Wojewódzkiego: "Zamierzchłe czasy"

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się kilka lat temu na deskach teatru, gdzie razem pracowali. Para dość szybko podjęła decyzję o ślubie, a w 2015 r. aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn.

d1koqw4

Wcześniej przez wiele lat aktorka związana była z tancerzem Adamem Królem. Para wystąpiła nawet razem w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, ich drogi rozeszły się, a aktorka znalazła szczęście u boku Kamila Kuli.

Przeczytaj: Marta Żmuda Trzebiatowska miała kryzys po urodzeniu dziecka. Chciała rzucić pracę

Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej przypisywano też różne romanse. Plotkowano, że spotyka się z Kubą Wojewódzkim, a sam dziennikarz dodatkowo podsycał plotki o romansie. Dzisiaj gwiazda unika medialnego szumu i skupia się na rodzinie.

d1koqw4

Podziel się opinią

Share
d1koqw4
d1koqw4