Trwa ładowanie...

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!

Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka. Jej rodzina powiększy się w przyszłym roku.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!Źródło: ONS.pl
d3eyw8m

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. W 2017 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Bruno. Aktorka wycofała się z życia publicznego i skupiła się na wychowaniu upragnionego dziecka.

Jak udało nam się ustalić, Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Przyszli rodzice są niezwykle szczęśliwi i nie mogą doczekać się, kiedy ich rodzina powiększy się po raz kolejny.

ZOBACZ: Żmuda Trzebiatowska ocenia książkę Wojewódzkiego: "Zamierzchłe czasy"

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się kilka lat temu na deskach teatru, gdzie razem pracowali. Para dość szybko podjęła decyzję o ślubie, a w 2015 r. aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn.

d3eyw8m

Wcześniej przez wiele lat aktorka związana była z tancerzem Adamem Królem. Para wystąpiła nawet razem w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, ich drogi rozeszły się, a aktorka znalazła szczęście u boku Kamila Kuli.

Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej przypisywano też różne romanse. Plotkowano, że spotyka się z Kubą Wojewódzkim, a sam dziennikarz dodatkowo podsycał plotki o romansie. Dzisiaj gwiazda unika medialnego szumu i skupia się na rodzinie.

d3eyw8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eyw8m