Trwa ładowanie...
dr21ulv

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży. Wiadomo już, jaka jest płeć dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno potwierdziła, że jest w ciąży. Ma pracować, dopóki będzie się czuła na siłach. Wkrótce jej syn Bruno będzie miał rodzeństwo. Jedna z gazet wie już, czy w drodze jest chłopiec, czy dziewczynka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska w 2020 r. urodzi drugie dziecko
Marta Żmuda Trzebiatowska w 2020 r. urodzi drugie dziecko (East News)
dr21ulv

Marta Żmuda Trzebiatowska zazwyczaj stroni od komentowania plotek i doniesień na swój temat. Jednak kilka dni temu zebrała się na potwierdzenie ciąży po wielu ciepłych komentarzach od internautów.

Gdy urodził się jej syn Bruno, aktorka całkowicie zniknęła z branży, by opiekować się dzieckiem. Niedawno wróciła do gry w filmach i serialach. Dziś można ja oglądać w "Mowie ptaków" Xawerego Żuławskiego, "Blondynce" oraz "Na dobre i na złe". Występ w tej ostatniej produkcji dała jej nominację do Telekamery.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Kortez

We wspomnianych serialach zobaczymy ją, dopóki będzie się czuła na siłach, żeby grać, co sama zresztą przyznała. Jak podaje magazyn "Flesz", aktorka nie chce na razie mówić o urlopie macierzyńskim. Przypuszcza się, że postąpi identycznie jak w przypadku narodzin Bruna - zniknie na kilka miesięcy, by zająć się dzieckiem.

Ten sam dwutygodnik donosi też, że znana jest już płeć drugiej pociechy Żmudy Trzebiatowskiej. Powołując się na własne źródła, podaje, że aktorka w 2020 r. urodzi córeczkę. Nam pozostaje w tej chwili tylko pogratulować.

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv