Trwa ładowanie...
d1homcq

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Nie chcą pracować wspólnie

Para w życiu i para w pracy? Okazuje się, że nie w tym przypadku. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski postawili grubą kreskę oddzielającą ich życie prywatne od zawodowego. Ich miejscem spotkań stało się Podlasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska po latach znalazła prawdziwą miłość
Martyna Wojciechowska po latach znalazła prawdziwą miłość (Forum)
d1homcq

Przemek Kossakowski niedawno nagrywał program dla stacji TTV "Down The Road. Zespół w trasie". Martyna Wojciechowska zaś jeździ po świecie, realizując kolejne odcinki "Kobiety na krańcu świata". W tak zapełnionym grafiku musi im być czasem trudno się spotkać.

Zobacz wideo:

- Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym. W naszym związku stawiamy na szczerość i szczerze mówiąc, nie planujemy wspólnej pracy - wyznała Martyna Wojciechowska tygodnikowi "Na żywo".

d1homcq

- My jesteśmy ludźmi, którzy tak jak bohaterowie mojego cyklu są zainteresowani tym, żeby się dogadywać, żeby był kompromis - dodał Przemek.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poważnie myślą o związku. To radość dla bliskich

Telewizyjna para nie wchodzi sobie w drogę i wzajemnie wspiera swoje wybory. Obydwoje są niezależni i mają zarówno osobne światy, jak i jeden wspólny, w którym się spotykają. Takim miejscem jest dom Przemka na Podlasiu.

- Coraz bardziej widać w nim kobiecą rękę. Martyna dba o to, żeby dobrze się tam czuli - wyznał przyjaciel pary.

Dom na Podlasiu jest miejscem otwartym dla ich wspólnych przyjaciół. Kiedy zrobi się cieplej, zamierzają zaprosić bliskich, by spędzić razem czas.

- Będzie sielsko z ogniskiem i rozmowami do białego rana - dodał przyjaciel pary.

d1homcq

Podziel się opinią

Share

d1homcq

d1homcq