Trwa ładowanie...
d3nvmjb

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nagrają wspólny program? Mają opowiadać o ślubach

Wojciechowska i Kossakowski spotykają się od kilku miesięcy. Teraz okazuje się, że ich ścieżki przetną się też na gruncie zawodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski podobno zrealizują wspólny program
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski podobno zrealizują wspólny program (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d3nvmjb

Jak donosi magazyn "Party", Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zrealizują wspólny pogram. Będą w nim opowiadać o ceremoniach ślubnych obchodzonych w różnych częściach świata. Podobno już zaczęli przygotowania do projektu.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

- "Śluby świata", bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela, jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – powiedział w rozmowie z "Party" znajomy pary.

d3nvmjb

Wojciechowska i Kossakowski długo ukrywali to, że są parą. Ale odkąd się ujawnili, media chętnie o nich piszą, a oni często pojawiają się razem na ściankach. Wydają się idealnie dobraną parą i wygląda na to, że wszystko układa im się dobrze. Mieszkają razem, a córka Martyny świetnie dogaduje się z partnerem swojej mamy.

d3nvmjb

Podziel się opinią

Share
d3nvmjb
d3nvmjb