Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szukają wspólnej drogi. Wciąż nie mają dla siebie czasu

Wspólne życie dwójki podróżników wcale nie jest usłane różami. Przekonali się o tym Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Para mimo, że zamieszkała razem, wciąż widuje się rzadko.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szukają wspólnej drogi. Wciąż nie mają dla siebie czasuŹródło: East News, fot: East News
d2ui0x5

Oboje nieustannie podróżują po całym świecie. Każde z nich ma inne zobowiązania zawodowe, dlatego ciężko pogodzić im bycie razem. Co prawda, Przemysław Kossakowski wprowadził się do apartamentu dziennikarki na warszawskim Żoliborzu, ale wcale nie oznacza to, że para ma dla siebie więcej czasu.

Samotne podróże nie są już dla nich tym, co dawniej. Przez lata oboje żyli w biegu i marzyli o zobaczeniu jak największej ilości miejsc na świecie. Teraz pragną stworzyć zaznać ciepła domowego ogniska.

O realizację wspólnych planów walczy Przemysław Kossakowski. Dlatego na początku lipca namówił Martynę Wojciechowską na wyjazd tylko we dwoje. Para udała się na Wyspy Kanaryjskie, aby odpocząć od ekstremalnych przygód.

Dwójka podróżników stoi przed trudnym wyzwaniem. Zależy im na sobie, ale ich styl życia nie pozwala im na zagnieżdżenie się w jednym miejscu. Wspólny wyjazd skłonił ich do przeprowadzenia rozmów o ich przyszłości. Czas pokaże, czy udało im się zgodnie wyznaczyć priorytety.

d2ui0x5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ui0x5