Trwa ładowanie...
d1uo03z

Martyna Wojciechowska pokazała stare zdjęcie. Trudno ją rozpoznać

Takie niespodzianki od gwiazd uwielbiamy. Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z przeszłości. Zrobiła to z ważnego powodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Martyna Wojciechowska bardzo się zmieniła
Martyna Wojciechowska bardzo się zmieniła (East News)
d1uo03z

Martyna Wojciechowska jest jedną z najchętniej obserwowanych gwiazd w polskim internecie. Ostatnio liczba jej fanów na Instagramie przekroczyła milion. Z tej okazji dziennikarka zamieściła podziękowania oraz zdjęcie z lat młodości.

Ciemne, długie włosy, czarne okulary, skórzana kurtka i motocykl. Widać, że od zawsze lubiła silne wrażenia.

- Aaaa! Radość i duma! 😜 Czy ta nikomu nieznana dziewczyna ze zdjęcia sprzed prawe 30 lat z głową pełną zwariowanych pomysłów mogła sobie wymarzyć, że na instagramie będzie ją obserwował MILION LUDZI? A na Facebooku prawie 1,7 MILIONA?! (Wtedy socialmedia w ogóle nie istniały, nie miałam nawet telefonu komórkowego 🙈) DZIĘKUJĘ z całego serca, że ze mną jesteście 🙏🏻 za Wasze zaangażowanie, komentarze i inspiracje (tak, tak - czytam to, co piszecie! I wielokrotnie dzięki Wam odkrywałam nowe osoby albo kierunki🌎). Tyle fajnych osób w jednym miejscu❤ - napisała pod postem.

Jak oceniacie Martynę na starym zdjęciu?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z