Trwa ładowanie...
d2eonuc

Meghan i Harry na ślubie przyjaciół. Księżna miała na sobie sukienkę z sieciówki

Choć para książęca jest aktualnie w trakcie miesięcznego urlopu od dworskich obowiązków, to jednak obydwoje porzucili odosobnienie, żeby zaszczycić swoją obecnością przyjaciół Hary’ego na ich ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry nie spuszcza wzroku z żony
Harry nie spuszcza wzroku z żony (East News)
d2eonuc

To wydarzenie było szczególne nie tylko dla księcia, który pełnił rolę drużby przyjaciela, Charliego Van Straubenzee. Tego dnia 37. urodziny obchodziła jego niedawno poślubiona żona, Meghan. To już drugi ślub przyjaciół, na którym się pojawiła się para książęca. W połowie czerwca Meghan i Harry wzięli udział w uroczystości zaślubin kuzynki Harry’ego, Celii McCorquodale z Georgem Woodhousem.

Mimo że para wzięła ślub w maju, to zdjęcia przekonują, iż miesiąc miodowy wciąż trwa. Harry wpatrzony jest w partnerkę jak w obrazek, a Meghan wygląda na szczęśliwą i spełnioną. Najwyraźniej odpoczynek im służy i oboje nabierają sił przed obowiązkami, którym wkrótce będą musieli podołać jako cześć rodziny królewskiej.

d2eonuc

Ostatnio w prasie spekulowano, że księżna Sussex wydaje mnóstwo pieniędzy na garderobę. Być może wzięła to sobie do serca, bo na ślub przyjaciół ubrała się skromnie, choć elegancko. Sukienka pochodziła z kanadyjskiej firmy Club Monaco, szpilki z kokardą zamówiła z włoskiej firmy Aquazzura (Deneuve Pumps). Kapelusz natomiast został stworzony w pracowni Philipa Treacy'ego.

Podczas uroczystości Meghan zaliczyła małą wpadkę. Odpiął jej się guzik, a oczom gości ukazał czarny, koronkowy stanik.

d2eonuc

Podziel się opinią

Share

d2eonuc

d2eonuc