Trwa ładowanie...
dhiyncl

Meghan Markle coraz bardziej przytłoczona rolą. "Odizolowana i samotna"

Brytyjskie tabloidy mają używanie. Okazuje się, że Meghan Markle robi dobrą minę do złe gry. Na zdjęciach ciągle się uśmiecha, ale kiedy gasną flesze, pogrąża się w coraz większych wątpliwościach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nie tak to sobie wyobrażała
Nie tak to sobie wyobrażała (East News)
dhiyncl

Mówiąc prościej: Meghan nie tak wyobrażała sobie bycie księżną. O sprawie pisze "Daily Mirror", który powołuje się na swoje źródła w pałacu.

ZOBACZ TEŻ: "Jesteś grubą damą". Meghan zaskoczona przez kobietę w schronisku

Wiele mówiło się i pisało, że eks-aktorka koncertowo odnalazła się w nowej roli. Że jest pewna siebie, umie obchodzić się z mediami i jest powiewem świeżości dla nieco staroświeckiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że nic bardziej mylnego.

dhiyncl

Tabloid donosi, że pierwsze problemy pojawiły się już podczas przymiarek sukni ślubnej. Meghan pożarła się wtedy z Kate Middleton. Konflikt się zaostrzał, a cała sytuacja zaczęła Markle przerastać.

- Pracownicy pałacu powiedzieli jej wtedy, że nie wolno jej publicznie komentować żadnych informacji - mówi informator.

Meghan wciąż nie może zrozumieć, że musi poddać się ściśle określonym regułom. Że to nie Hollywood, gdzie mogła brylować na ściankach i salonach. Dramatyzmu całej sytuacji dodaje fakt, że żona księcia Harry'ego nie ma łatwego charakteru. Do tego stopnia, że nikt nie chce z nią na co dzień współpracować.

dhiyncl

"Daily Mirror" pisze też o sprawie jej fikcyjnego konta na Instagramie. Okazuje się, że Meghan założyła je, aby móc obserwować ludzi z "dawnego życia". Jednak był to ruch opłakany w skutkach.

- Dotarło do niej, jak złą ma prasę i zamknęła konto tuż przed świętami Bożego Narodzenia, żeby chronić swoje zdrowie psychiczne. Czuła się wtedy odizolowana i samotna - mówi informator bulwarówki.

Co będzie dalej? Wszyscy spekulują, że być może sprawy ułożą się po narodzinach pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego. Maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu. Wedle nieoficjalnych informacji ma być to dziewczynka.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dhiyncl

Podziel się opinią

Share
dhiyncl
dhiyncl