Trwa ładowanie...
do1k9lz

Meghan Markle pokazała zdjęcie z synkiem. To jej pierwszy Dzień Matki

Na instagramowym profilu Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawiało się nowe zdjęcie. Widzimy na nim, jak młoda mama trzyma noworodka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle niedawno została mamą
Meghan Markle niedawno została mamą (East News, Fot: REX/Shutterstock)
do1k9lz

8 maja Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego pierworodnego na kameralnej konferencji prasowej. Raptem kilka godzin później za pośrednictwem konta na Instagramie ogłosili imię synka. Archie Harrison Mountbatten-Windsor jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Wyrasta też na pupilka królowej Elżbiety II, której jest ósmym prawnukiem.

Większość internautów komentujących pierwsze publiczne wyjście Meghan, zwracało uwagę na jej promienny wygląd. Widać, że macierzyństwo służy Markle. W maju będzie świętować swój pierwszy Dzień Matki. Z tej okazji na instagramowym koncie SussexRoyal zamieszono zdjęcie księżnej trzymającej małego Archiego. W kadrze widzimy stopy niemowlęcia oraz dłoń Meghan. W opisie fotki pojawiły się życzenia dla wszystkich mam.

do1k9lz

- Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Kenii, Japonii i kilku krajach w całej Europie - napisał administrator konta. - To pierwszy Dzień Matki dla Księżnej Sussex - dodał.

W Polsce obchodzimy Dzień Matki 26 maja, ale już teraz życzymy wszystkim mamom dużo zdrowia i miłości!

Podziel się opinią

Share

do1k9lz

do1k9lz
do1k9lz