Trwa ładowanie...

Męskie Granie 2019: Dodatkowy koncert w Żywcu, wielka niespodzianka od organizatorów

Organizatorzy Męskiego Grania postanowili sprawić fanom sporą niespodziankę. Z racji, że w tym roku przypada 10. edycja imprezy, odbędzie się dodatkowy koncert przy okazji finału w Żywcu. Bilety wkrótce w sprzedaży.

Męskie Granie 2019: Dodatkowy koncert w Żywcu, wielka niespodzianka od organizatorówŹródło: Materiały prasowe
dlxoatt
dlxoatt

Męskie Granie 2019: Dodatkowy koncert w Żywcu

Z roku na rok zdecydowanie rośnie popularność Męskiego Grania i zainteresowanie imprezą. Z tego powodu organizatorzy tych wyjątkowych koncertów postanowili, że pula biletów na koncert finałowy zostanie zwiększona o… 100 proc. 23 sierpnia odbędzie się dodatkowy koncert w Żywcu, na którym zagrają m.in. Daria Zawiałow, Król, Łąki Łan, Sokół + Goście, Sorry Boys, The Dumplings, Voo Voo, Męskie Granie Orkiestra z Katarzyną Nosowską, Igo, Organkiem i Krzysztofem Zalewskim, Clock Machine, Linia Nocna, Sosnowski oraz Ziela.

W 2019 roku w ramach Męskiego Grania będzie zatem 8 koncertów - w Poznaniu (13 lipca), Krakowie (20 lipca), Gdyni (27 lipca), Wrocławiu (3 sierpnia), Katowicach (10 sierpnia), Warszawa (17 sierpnia) i dwa w Żywcu (23 i 24 sierpnia).

- Tegoroczna trasa Męskiego Grania upływa pod hasłem „Ż muzyką” i to właśnie muzyka jest dla nas najważniejsza – mówi Ewa Kierlik, marketing manager marki Żywiec. – Z uwagi na ogromne zainteresowanie trasą zdecydowaliśmy się zorganizować dodatkowy koncert w Żywcu, aby jak najwięcej fanów projektu mogło poczuć jego wyjątkową atmosferę – dodaje.

Męskie Granie 2019: Bilety na dodatkowy koncert w Żywcu

Sprzedaż biletów na dodatkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu rozpocznie się we wtorek 2 lipca o godzinie 12:00. Będą one dostępne w cenie 149 zł na stronach eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety są imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery wejściówki.

dlxoatt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlxoatt