Trwa ładowanie...
d36v2ak

Metallica zagra koncert w Warszawie. Znamy szczegóły występu

Metallica powraca do Polski. Tym razem zespół zagra koncert w Warszawie. Wiemy, kto wystąpi jako support oraz jak będzie wyglądał ruch w pobliżu Stadionu PGE Narodowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metallica zagra koncert w Warszawie
Metallica zagra koncert w Warszawie (Getty Images)
d36v2ak

Metallica zagra koncert w Warszawie

Koncert zespołu Metallica odbędzie się w środę 21 sierpnia na Stadionie PGE Narodowym. To 12. wizyta muzyków w Polsce, 5. w stolicy kraju i 2. na tym obiekcie. Najbliższy koncert będzie w ramach trasy WorldWired Tour, która promuje album “Hardwired…To Self-Destruct".

Poznaliśmy szczegóły odnośnie występu kapeli. O godz. 15 otworzona zostanie brama nr 4 dla gości odbierających specjalne pakiety VIP, a o godz. 16:30 organizatorzy otworzą pozostałe bramy dla gości. Do dyspozycji fanów są bramy wejściowe nr 1 (loże wschodnie, goście z niepełnosprawnościami), 2 (trybuny), 3 (trybuny), 4 (specjalne pakiety VIP), 5 (loże zachodnie, strefa VIP), 10 (trybuny) i 11 (płyta).

d36v2ak

ZOBACZ TEŻ: Lindsey Stirling niedługo przyjedzie do Polski

O godz. 17:45 rozpoczną się występy artystów supportujących Metallikę. Jako pierwszy zagra norweski zespół Bokassa. Godzinę później na scenie pojawi się szwedzki zespół heavymetalowy Ghost. O godz. 20:15 zacznie grać Metallica.

Dach Stadionu PGE Narodowego pozostanie otwarty. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wnosić płaszcze przeciwdeszczowe oraz małe, składane parasolki.

d36v2ak

Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z koncertem zespołu Metallica

W związku z koncertem będą zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Ul. Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego od godz. 6:00 do północy. W godz. 17:00-20:00 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Wjazd będą tam miały tylko pojazdy osób posiadających identyfikatory SK wydawane przez urząd dzielnicy, pojazdy ZTM, taksówki oraz pojazdy jednośladowe. Dopuszczony zostanie przejazd wiaduktem ul. Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych i ul. Brazylijską.

Po zakończeniu koncertu policja może zamknąć dla ruchu most Józefa Poniatowskiego, jeśli wielu uczestników koncertu będzie wracać do centrum pieszo.

Metallica to jeden z najsłynniejszych, najbardziej wpływowych i najbardziej dochodowych zespołów w historii muzyki heavymetalowej. Takie utwory jak “Enter Sandman” czy “Nothing Else Matters” to dziś prawdziwe klasyki.

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak