Trwa ładowanie...

Michał Malitowski wziął ślub. Z nową partnerką jest zaledwie kilka miesięcy

Michał Malitowski po kilku miesiącach związku zdecydował się wziąć ślub z Yuliyą Phillips. Uczucie między nimi rozwija się zaskakująco szybko.

Share
Michał Malitowski wziął ślub. Z nową partnerką jest zaledwie kilka miesięcy
Źródło: East News
d3ohmdv

Michał Malitowski w zeszłym roku rozstał się z Joanną Leunis. Byli ze sobą 17 lat. Mówiło się, że ich małżeństwo jest wręcz doskonale, niezniszczalne. Nie przetrwało jednak próby czasu. Powodami były m.in. depresja i pracoholizm tancerza.

Od kilku miesięcy spotyka się z Yuliyą Phillips, tancerką z Australii. - Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili - mówił o niej w październiku.

d3ohmdv

Uczucie między nimi rosło bardzo szybko. W święta pokazali w mediach społecznościowych pierwsze wspólne zdjęcie. Teraz do social mediów trafiło zdjęcie z ich ślubu. Od 6 stycznia 2020 r. są małżeństwem. "Pan i Pani Malitowscy" - napisała tancerka w treści posta.

Jak widać Malitowski bardzo szybko znalazł szczęście po rozstaniu z pierwszą żoną. Pozostaje mu jedynie pogratulować i życzyć szczęścia w nowym związku. Tego samego życzą mu fani w komentarzach.

d3ohmdv

Podziel się opinią

Share
d3ohmdv
d3ohmdv