ycipk-828pjt

Michał Szpak opublikował zdjęcie z Pauliną Biernat. "Pięknie razem wyglądacie"

Michał Szpak, kolorowy ptak polskiego show-biznesu, na instagramowym profilu pochwalił się zdjęciem. I to nie byle jakim, bo na kolanach artysty siedzi kobieta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak
Michał Szpak (East News, Fot: East News)
ycipk-828pjt

Michał Szpak, odkąd pojawił się w programie "X Factor", podbił serca widzów. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych postaci na rodzimym podwórku show-biznesowym, a na jego koncerty przychodzą tłumy. Ostatnio z okazji rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce zaśpiewał i zachwycił. Perfekcyjnie wykonał piosenkę Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak: "Przed koncertem wyrzucam wszystkich z garderoby. To jest czas tylko dla mnie"

ycipk-828pjt

Szpak wciąż jednak jest wolnym strzelcem. Ostatnio na profilu artysty na Instagramie pojawiło się zdjęcie z kobietą. Okazuje się, że widzowie mogą ją bardzo dobrze znać. To Paulina Biernat, tancerka, która brała udział w "Tańcu z gwiazdami".

Widać, że Szpaka i Biernat łączy wyjątkowa więź. Fani natychmiast zareagowali na fotkę. "Mega! To zdjęcie mogło by być na okładce jakiegoś super magazynu", "Jak uroczo", "Pięknie razem wyglądacie", "Ładna z was para, pasujecie do siebie" - piszą internauci, którzy wierzą, że między Pauliną a Michałem jest coś więcej niż przyjaźń. Też uważacie, że pasują do siebie?

Polub WP Gwiazdy
ycipk-828pjt
ycipk-828pjt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-828pjt