Trwa ładowanie...
d22va12
News

Michał Szpak zachwycił na koncercie. "Ciary, duma, niezwykły talent"

Michał Szpak wystąpił na koncercie "Polskę Kocham. 30 lat wolności", który upamiętnia pierwsze wolne wybory w Polsce. Artysta wyszedł na scenę i zachwycił. Publika wraz z pierwszymi dźwiękami zaniemówiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak wyszedł na scenę i zachwycił
Michał Szpak wyszedł na scenę i zachwycił (East News, Fot: East News)
d22va12

Michał Szpak jest niewątpliwie artystą, który wyróżnia się na polskiej scenie artystycznej. Niektórzy nazywają go "kolorowym ptakiem", który wraz z pojawieniem się w "X Factorze" wniósł powiew świeżości. To właśnie wtedy wykonał utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak: "Przed koncertem wyrzucam wszystkich z garderoby. To jest czas tylko dla mnie"

Po wielu latach od udziału w show TVN utwór wykonał raz jeszcze na koncercie "Polskę Kocham. 30 lat wolności", który odbył się w Gdańsku.

d22va12

Nie każdy jest w stanie zmierzyć się z piosenką artysty wielkiego formatu. Szpak poradził sobie doskonale. Wystarczy spojrzeć na komentarze, które pojawiają się lawinowo pod nagraniem. To doskonałe potwierdzenie.

Po dziesięciu godzinach filmik zebrał niemal dwa tysiące polubień i setki komentarzy. "Jesteś jednym z najlepszych wokalistów na świecie!", "Mistrzostwo. Wielkie emocje", "Coś pięknego. Duma", "Piękny i wzruszający koncert", "Pamiętam go jak wszedł do studia X-Factor i zamurowało wszystkich wykonaniem właśnie tej piosenki. Przegrał ostatecznie w finale z Gienkiem Loską. Ciekawe co by na to sam Czesław powiedział, gdyby żył...", "Ciary", "Niezwykły talent" - czytamy pośród mnóstwo komplementów. A to jedynie kilka. Próżno szukać tam hejtu. Co pokazuje, że Szpak udźwignął repertuar po mistrzowsku.

Wielka i doniosła okazja i niesamowity koncert, który poruszył serca widzów przed telewizorami i nie tylko.

d22va12

Podziel się opinią

Share

d22va12

d22va12