ycipk-1c9lvk

Michał Wiśniewski na meczu z synem. Pokazali wspólne wideo

Michał Wiśniewski stara się spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi. Ostatnio pokazał filmik z synem, w którym gorąco pozdrawiają fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski spędza z synem dużo czasu
Michał Wiśniewski spędza z synem dużo czasu (ONS.pl)
ycipk-1c9lvk

Jak się okazało, razem z Xavierem wybrali się na męski wypad na mecz na słynnym stadionie Manchesteru United Old Trafford. Obaj nagrali pozdrowienia dla fanów i, jak dało się zauważyć, byli w świetnych nastrojach.

Xavier okazuje się być dużym wsparciem dla ojca w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że od momentu ogłoszenia rozwodu z Dominiką Tajner Wiśniewski wciąż pozostaje w centrum zainteresowania mediów. Głośno jest na jego temat także ze względu na związek z nową partnerką.

ycipk-1c9lvk

Pomimo całego zamieszania Xavier odwiedza go regularnie. Korzystając z okazji, Michał chce mu pokazać, jak wygląda show-biznes od zaplecza. Podczas targów Comic Con w Nadarzynie pomagał ojcu przy garderobie i kontaktach z fanami. Podobnie było na festiwalu w Opolu.

Panowie oprócz pracy jednak lubią też spędzać razem czas wolny. Ostatni wypad jest tego najlepszym przykładem. Widać, że poza ojcowsko-synowskimi relacjami łączy ich najzwyczajniej męska przyjaźń.

Zobacz wideo: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

ycipk-1c9lvk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1c9lvk

ycipk-1c9lvk
ycipk-1c9lvk