Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Do tej pory nie pokazał żony

Michał Wiśniewski zmienił taktykę. Choć od jego piątego ślubu minął już miesiąc, wciąż nie pochwalił się mediom, jak wygląda i kim jest jego nowa wybranka. Może dzięki temu tym razem będzie to miłość do grobowej deski?

Share
Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Do tej pory nie pokazał żony
Źródło: ONS.pl
d1w48fo

Michał Wiśniewski znów jest szczęśliwym mężem. Lider Ich Troje czterokrotnie składał przysięgę, "że nie opuści aż do śmierci". Za każdym razem kres małżeństwa przychodził po kilku latach. Tym razem jest jednak pewny, że piąte ślubowanie miłości i wierności okaże się tym ostatnim. Jego wybranką została 36-letnia Paulina, która do tej pory z show-biznesem nie miała nic wspólnego.

ZOBACZ WIDEO: Michał Wiśniewski o zdalnej nauce. Pomaga dzieciom w zadaniach domowych

O dziwo, Wiśniewski nie zamierza tym razem epatować swoim uczuciem w mediach. Więcej o nowej żonie wokalisty wiemy od jego znajomych, niż od niego samego.

d1w48fo

Wiadomo jedynie tyle, że para poznała się na popularnym Tinderze (portalu randkowym). Pola, jak pieszczotliwie zwraca się do niej Michał, jest mamą czwórki dzieci, co oznacza, że świeżo upieczeni małżonkowie wychowują wspólnie aż ośmioro pociech (Wiśniewski jest ojcem Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne).

Wesele odbyło się w kwietniu br. w ogrodzie podwarszawskiej willi Wiśniewskiego. Zabrakło jednak lodowej kaplicy (jak podczas ślubu z Mandaryną) i hucznej imprezy w Las Vegas (jak w przypadku wesela z Anną Świątczak). Było cicho, skromnie i tylko w gronie najbliższych. Wokalista do tej pory nie pochwalił się żadnym zdjęciem z ceremonii, ani choćby z nową ukochaną. Czyżby miał coś do ukrycia?

- Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie - wyznał ostatnio w "Fakcie".

Oby zmiana taktyki się opłaciła i piąte małżeństwo było tym ostatnim.

d1w48fo

Podziel się opinią

Share
d1w48fo
d1w48fo