Trwa ładowanie...

Wiśniewski z córką pomyka na quadzie. Vivienne to już nastolatka

Michał Wiśniewski jest ojcem czworga dzieci. Wszystkie jego pociechy są już nastolatkami i w niczym nie przypominają uroczych bobasów, którymi, wydawać by się mogło, jeszcze niedawno chwalił się w telewizji. Ostatnio wokalista Ich Troje pokazał, jak wygląda 12-letnia Vivienne. Z pewnością jej nie poznacie!

Michał Wiśniewski z Anną Świątczak i córkami: Etiennette i VivienneMichał Wiśniewski z Anną Świątczak i córkami: Etiennette i VivienneŹródło: ONS.pl
d2d2axa
d2d2axa

Małżeństwo Michała Wiśniewskiego z jego trzecią żoną Anną Świątczak cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mediów i fanów. Wokaliści Ich Troje tworzyli wówczas jedną z najsłynniejszych gwiazdorskich rodzin w Polsce. Z biegiem czasu popularność malała, a i oni nie zabiegali szczególnie o to, by ich familia brylowała w show-biznesie. Dlatego też fanom mógł umknąć fakt, jak wyrosła jedna z córek Świątczak i Wiśniewskiego.

Dla porządku: Michał Wiśniewski obecnie ma piątą żonę (Polę), a z poprzednich małżeństw doczekał się czworga dzieci (plotkuje się, że wkrótce znów zostanie ojcem). Owocem jego miłości do Świątczak są dwie córki: 14-letnia Etiennette Anna oraz 12-letnia Vivienne Vienna. I to właśnie z młodszą udał się ostatnio na przejażdżkę quadem.

Ci, którzy pamiętają Vivienne jako małą dziewczynkę, mogą się mocno zdziwić. Dziś córka Wiśniewskiego jest już nastolatką, która coraz bardziej przypomina sławnego ojca.

Michał Wiśniewski o zdalnej nauce. Pomaga dzieciom w zadaniach domowych

d2d2axa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d2axa