ycipk-1e36e6

Michał Żebrowski zarzuca TVP zmanipulowanie jego wypowiedzi

Michał Żebrowski napisał na Facebooku, że jego słowa zostały zmanipulowane w materiale TVP. Chce wyjaśnień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski poparł strajk nauczycieli
Michał Żebrowski poparł strajk nauczycieli (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
ycipk-1e36e6

Żebrowski został zapytany przez dziennikarkę TVP o zdanie na temat strajku nauczycieli. Aktor poparł go wraz ze swoją żoną i dziećmi, publikując post na Instagramie. Reakcje były przeważnie pozytywne.

TVP skontaktowało się z Żebrowskim z prośbą o komentarz. Ale aktor, jak twierdzi, odmówił. Mimo to jego wypowiedź została pocięta i wykorzystana w materiale TVP. Na Facebooku aktor napisał:

ycipk-1e36e6

- […] usłyszałem mój głos, tzn. pociętą i zmanipulowaną wypowiedź złożoną z fragmentów naszej rozmowy w programie "Alarm". Uprzejmie proszę Redakcję o wyjaśnienie oraz opublikowanie całej rozmowy telefonicznej, w której tłumaczyłem, że nie udzielę wywiadu, ponieważ od 4 lat wszystkie moje wypowiedzi są przez TVP pozbawiane kontekstu i konsekwentnie manipulowane.

Facebook.com
Podziel się

Żebrowski nie jest jedyną gwiazdą, która poparła strajk nauczycieli. Zrobili to między innymi Maciej Stuhr, Magda Mołek czy Maja Ostaszewska. Wiele znanych osób w ramach akcji WP #GdybyNieNauczyciel opowiedziało o swoich doświadczeniach związanych z edukacją.

Zobacz także: Strajk nauczycieli - relacja z Warszawy

ycipk-1e36e6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1e36e6

ycipk-1e36e6
ycipk-1e36e6