Trwa ładowanie...

Miley Cyrus wciąż ma żal do Liama Hemswortha? Nawiązała do ich rozstania

Miley Cyrus nie wygląda na osobę, która rozpacza po rozstaniu ze swoimi partnerami. Jednak gwiazda najwidoczniej wciąż ma jakieś zarzuty wobec Liama Hemswortha.

Share
Miley Cyrus wciąż ma żal do Liama Hemswortha? Nawiązała do ich rozstania
Źródło: ONS.pl
d117n4n

Miley Cyrus nie musiałby zbyt długo czekać na kolejną miłość w swoim życiu. Po rozstaniu z Liamem Hemsworthem gwiazda związała się z Kaitlynn Cartem, a obecnie wdała się w romans z Codym Simpsonem.

W ostatnich dniach jednak Cyrus przypomniała sobie o byłym małżonku. Piosenkarka zamieścił na swoim profilu na Instagrama cytat, który nawiązuje do rozstania.
Najwyraźniej jednak Miley Cyrus w końcu przypomniała sobie o mężu. Gwiazda skomentowała na Instagramie jeden z postów, będący cytatem dotyczącym rozstania.

"Nie bądź dziwny! Bądź właścicielem swoich pragnień! Inni ludzie to też ludzie, nawet ci, z którymi nie chcesz się już p**c. Po prostu z kimś zerwij - nie unikaj i nie kręć - to ta nowa nazwa na starą praktykę, gdzie kończysz z kimś, ucinając kontakt" - czytamy.

Aktorka skomentowała go za pomocą hasztaga "#godność".

Internauci podejrzewają, że komentarz nawiązuje do rozstania z Liamem Hemsworthem. Według ich teorii Cyrus miała liczyć, że znany aktor będzie nadal czekać na jej powrót. Ku jej zaskoczeniu Hemsworth już niecałe dwa tygodnie po rozstaniu złożył pozew o rozwód. Jak się okazało, po raz kolejny się zakochał.

d117n4n

Podziel się opinią

Share
d117n4n
d117n4n