Trwa ładowanie...
d3whsv9

Miley Cyrus zerwała z dziewczyną. Koniec krótkiego związku

Były ze sobą zaledwie miesiąc. Mówiło się, że to dla Kaitlynn Carter Miley Cyrus rozstała się z mężem, Liamem Hemsworthem. Artystka nie wytrzymała długo w tej relacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny związek Miley Cyrus przeszedł do historii
Kolejny związek Miley Cyrus przeszedł do historii (East News)
d3whsv9

Gdy po ośmiu miesiącach małżeństwa Miley Cyrus ogłosiła, że odchodzi od męża, fani piosenkarki byli w szoku. Mieli nadzieję, że gwiazda ustatkuje się u boku Liama Hemswortha, o którym mówiła, że jest miłością jej życia. Szybko okazało się, że Cyrus ma romans z kobietą. W dniu, w którym do mediów trafiło oświadczenie o rozpadzie związku z aktorem, paparazzi uchwycili Miley na jachcie, gdzie obściskiwała się z Kaitlynn Carter.

Panie pojawiły się również razem na gali MTV VMA 2019, gdzie Cyrus wykonała przejmujący utwór o rozstaniu z Liamem. Goście imprezy donosili, że nie opuszczały się na krok i okazywały sobie czułość za kulisami.

Niedługo potem mówiło się nawet, że zamieszkały ze sobą.

- Są bardzo szczęśliwe. Miley ma się świetnie. Ona idzie dalej. Wygląda na to, że nie żałuje. Uwielbia przebywać z Kaitlynn. Jest z nią bardzo blisko. To romantyczne, ale to także przyjaźń. Obie przechodzą teraz podobne rzeczy i łączą się w tych przeżyciach - donosiło źródło.

Teraz okazuje się, że to było intensywne, ale krótkie uczucie. Amerykańskie media donoszą, że Cyrus i Carter rozstały się, ale pozostają w dobrych relacjach.

d3whsv9

Podziel się opinią

Share

d3whsv9

d3whsv9