ycipk-1fo74p

Miłość Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego kwitnie

Kiedy gruchnęła wieść o związku Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego, wszyscy patrzyli tylko na nich. Fani są szczęśliwi i kibicują im.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłość Wojciechowskiej i Kossakowskiego kwitnie
Miłość Wojciechowskiej i Kossakowskiego kwitnie (East News, Fot: East News)
ycipk-1fo74p

Pierwsze doniesienia o nowym romansie w show biznesie pojawiły się w maju zeszłego roku. - Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech - czytaliśmy w "Na żywo".

Plotki nie cichły, a Kossakowski i Wojciechowska przestali się ukrywać. Choć oboje szanują swoją prywatność i nie są wylewni, pojawiają się na ścinkach i pozują w blasku fleszy.

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Wojciechowska: "To, co kiedyś było absolutnie szokujące i przełomowe, dziś jest standardem"

ycipk-1fo74p

Mają wspólne plany, realizują je i wspierają siebie. Jak donosi "Na żywo" dziennikarze planują potomstwo. - Chcieliby mieć wspólne dziecko i ich plan jest coraz bliższy realizacji - zdradza informator "Na żywo". Przypomnijmy, że Wojciechowska ma córkę. Marysia jest oczkiem w głowie mamy i polubiła bardzo Przemka.

Oboje są zapracowani, mają swoje programy a przed nimi także nowe wyzwanie zawodowe. Będą realizować show "Śluby świata" i pokażą jak ten wyjątkowy dzień w życiu zakochanej pary wygląda w innych kulturach.

Kibicujecie Martynie i Przemkowi?

ycipk-1fo74p
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fo74p

ycipk-1fo74p
ycipk-1fo74p