Trwa ładowanie...
d1vaetl

Monika Olejnik nie chce rozpadu Perfectu. Ma szczególne życzenie

Grzegorz Markowski ogłosił, że odchodzi z zespołu Perfect. Dziennikarka Monika Olejnik nie chce do tego dopuścić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik jest wierną fanką zespołu Perfect.
Monika Olejnik jest wierną fanką zespołu Perfect. (ONS.pl)
d1vaetl

Zespół Perfect od 40 lat nie schodzi ze sceny. Takie hity jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka" czy "Chcemy być sobą" zna cała Polska. Na początku lat 90. z grupy odszedł jej lider Zbigniew Hołdys. Wszedł on w konflikt z wokalistą Grzegorzem Markowskim. Panowie do dziś ze sobą nie rozmawiają.

Decyzja Markowskiego o odejściu z zespołu zasmuciła ich fanów. Jedną z nich jest Monika Olejnik. Dziennikarka zaapelowała o jeszcze jeden wspólny koncert Perfectu w starym składzie.

Zobacz: Markowska o byciu córką znanego taty: "To bolało jak skurw*syn!"

- Grzesiek i Zbyszek bardzo Was proszę zagrajcie jeszcze razem na scenie!!! (...) Marzę o ostatnim koncercie Perfectu w 2020r. na Stadionie Narodowym z Hołdysem i Markowskim. Pokażcie proszę, że w podzielonej Polsce można być i żyć ponad podziałami! To może być symboliczna scena wolności - napisała na Facebooku, załączając zdjęcie z koncertu.

Właśnie trwa ostatnia wspólna trasa zespołu Perfect. Fani dziennikarki podzielają jej prośbę. "To byłby piękny koncert", "Pomysł na miarę czasów", "Pani Monika na ministra kultury" - piszą w komentarzach. Jesteśmy ciekawi odpowiedzi Zbigniewa Hołdysa i Grzegorza Markowskiego. Myślicie, że w takiej sytuacji mogliby się zjednoczyć?

d1vaetl

Podziel się opinią

Share
d1vaetl
d1vaetl