ycipk-6ak9g7

"Mowa ptaków". Marta Żmuda-Trzebiatowska na premierze filmu Żuławskiego przyćmiła wszystkich

Premiera filmu "Mowa ptaków" odbyła się kilka dni temu w warszawskim kinie Luna. Na wydarzenie przybyło wielu celebrytów. Jednak wszystkie spojrzenia wędrowały tylko w stronę pięknej Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mowa ptaków". Marta Żmuda-Trzebiatowska na premierze filmu Żuławskiego przyćmiła wszystkich
"Mowa ptaków". Marta Żmuda-Trzebiatowska na premierze filmu Żuławskiego przyćmiła wszystkich (ONS.pl)
ycipk-6ak9g7

"Mowa ptaków" – fabuła i kontrowersje

"Mowa ptaków" od samego początku wzbudzała wielkie skrajnych emocji. Od dawna wiadomo było, że film ma wielkie szanse na zgarnięcie nagrody na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Niestety liczne kontrowersje odstraszyły Komitet Organizacyjny imprezy, a dla "Mowy ptaków" zabrakło miejsca w konkursowym gronie. Dopiero po głośniej interwencji wielu celebrytów film Żuławskiego powrócił na listę nominowanych.

Autorem scenariusz do "Mowy ptaków" jest Andrzej Żuławski – reżyser, scenarzysta, skandalista oraz ojciec Xawerego Żuławskiego. Syn postanowił zrealizować dramat o trzech mężczyznach, Ludwiku, Józefie i Marianie, których losy splatają się w nieciekawych okolicznościach.

ycipk-6ak9g7

Marta Żmuda-Trzebiatowska na premierze "Mowy ptaków"

Pierwsze pokazy "Mowy ptaków" miały miejsce na gdyńskim festiwalu filmowym. Jednak na oficjalną premierę filmu trzeba było nieco poczekać. Odbyła się ona niedawno w kinie Luna. Na projekcje przybyła plejada polskich gwiazd. Wśród nich mogliśmy zobaczyć Daniela Olbrychskiego, Monikę i Zbigniewa Zamachowskich, Jana Komasę czy Andrzeja Chyrę.

Jednak to Marta Żmuda-Trzebiatowska, odtwórczyni roli Jakubcowej w "Mowie ptaków, przyciągała najwięcej spojrzeń. Aktorka jeszcze niedawno przeżywała poważny kryzys. 35-latka chciała porzucić karierę aktorską. Na szczęście od tego pomysłu odwiódł ją angaż w filmie Żuławskiego.

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula o rodzicielstwie. Kto pomaga im okiełznać malca?

ycipk-6ak9g7

Na premierze "Mowy ptaków" Żmuda-Trzebiatowska prezentowała się zjawiskowo. Proste czarne spodnie i koszulę, aktorka dopełniła błyszczącą, złotą marynarką. Do kompletu dobrała czarne szpilki oraz kopertową torebkę.

ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6ak9g7

ycipk-6ak9g7
ycipk-6ak9g7