Trwa ładowanie...

Muzyczna niespodzianka od Celtic Woman. Zobacz wideo

Okres wakacyjny, to nie czas odpoczynku... przynajmniej nie dla dziewcząt z Celtic Woman, które postanowiły aktywnie i pracowicie spędzić lato. Nie zapomniały również o swoich fanach, którzy już w listopadzie czekać na nie będą w Poznaniu i Zabrzu.

Muzyczna niespodzianka od Celtic Woman. Zobacz wideoŹródło: Materiały prasowe
d1p7801
d1p7801

Celtic Woman powrócił na scenę muzyczną z albumem "Ancient Land”, do którego stworzono również dedykowany materiał wideo z koncertu. Dziewczęta zaśpiewały na tle historycznego zamku Johnstown w hrabstwie Wexford w Irlandii. Samo wydawnictwo zawiera 18 utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: "Garden Of Eden”, "Be Still” , instrumentalne "Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne.

Do sieci trafiły właśnie dwa niezwykłe utwory w przepięknej oprawie wizualnej. Celtic Woman opublikował nagranie do utworu "Faith's Song” w solowym wykonaniu uzdolnionej Megan Walsh.

- Moją kolejną piosenką jest "Faith”. To kawałek pochodzący z programu "Keeping Faith” na BBC. Mimo tego, że utwór jest niezwykle wzruszający i rozrywający serce, to zdecydowanie niesie w sobie nadzieję. "Nawet jeśli to nie jest twój najlepszy czas, to twoje serce nadal bije, nadal oddychasz, a z czasem wszystko się ułoży" – komentuje odtwórczyni utworu.

Link do utworu:

Drugą kompozycją jest "Moorlough Shote”, utwór jest tradycyjną irlandzką piosenką o nieszczęśliwej miłości. Młody chłopak chwali piękno miejsca oraz dziewczyny, którą tam spotkał i się w niej zakochał. Ona jednak odrzuca absztyfikanta, ponieważ połówkę swego serca oddała już marynarzowi. Niepocieszony opuszcza rodzinny dom i odpływa, wciąż chwaląc dziewczynę, którą kocha.

d1p7801

- Naprawdę uwielbiam "Moorlough Shore”- to powiew irlandzkiego powietrza. To utwór, w którym czuję się najbardziej komfortowo. To bardzo tradycyjny utwór, który daje poczucie wolności. Po prostu za nim przepadam – mówi Ebba McMahon z Celtic Woman.

Link do utworu:

Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu - utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. O tym, jak wielka jest ta miłość będą mogli przekonać się już pod koniec roku polscy fani.

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, z kolei drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

d1p7801
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p7801