Trwa ładowanie...
d36dpof

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 20. rocznicę ślubu

Natalia Kukulska i jej mąż mają teraz bardzo dobry czas. Piosenkarka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Po 20. latach od ślubu nadal są w sobie zakochani jak nastolatkowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka (East News, Fot: East News)
d36dpof

Natalia Kukulska nieczęsto chwali się nowinkami z życia prywatnego. W sieci znajdziemy także mało zdjęć jej bliskich. Teraz piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Natalia Kukulska[ Natalia Kukulska ] i jej mąż Michał w 2000 r., po 10-letniej znajomości, pobrali się. Mają troje dzieci: syna Jana (ur. 24 czerwca 2000) i dwie córki, Annę (ur.4 maja 2005) oraz Laurę (ur. 5 stycznia 2017).

d36dpof

Piosenkarka pęka z dumy. Romantyczny wpis o jej 20. rocznicy ślubu obiegł sieć.

- Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić... o nas. Ani rozczulać nad nami, ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego, co między nami - trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa, które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł - to damy radę! Kto, jak nie my? - czytamy we wpisie Natalii Kukulskiej.

- Ps. Przypomniał mi się utwór pt. "Coś więcej", który stworzyliśmy 10 lat temu na album "Comix". Włożyłam fragment tej piosenki jako tło dla tego landszaftowego zdjęcia. No bo kiedy, jak nie teraz? My Walentynki zawsze świętujemy pierwsi - dodała piosenkarka.

Fani nie szczędzili Natalii i jej mężowi słów gratulacji:

- Kochani, życzę Wam kolejnych 20 lat!

- Wspaniale, gratuluję. My z mężem już 22 lata po ślubie. A razem 30 lat. Mamy dwóch wspaniałych synów i jestem przeszczęśliwa.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof