Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska nie pcha córki na scenę. Pozwoli jej na występ w Opolu?

14-letnia córka Natalii Kukulskiej rozwija się w kierunkach artystycznych i chętnie występuje na scenie. Na tegorocznym Festiwalu w Opolu będzie okazja, by Ania zaśpiewała piosenki babci w okrągłą rocznicę jej śmierci. Podobno dziewczynka bardzo by tego chciała.

Natalia Kukulska nie pcha córki na scenę. Pozwoli jej na występ w Opolu?Źródło: ONS.pl
d25qywk
d25qywk

W tym roku przypada 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Mamy Natalii Kukulskiej i babci Anny Dąbrówki, która jest coraz bardziej podobna do gwiazdy lat 70. Na Festiwalu w Opolu ma się z tej okazji odbyć Koncert Opolskich Debiutów poświęcony twórczości Jantar. I choć występ wnuczki przyciągnąłby tłumy, to mama Ani wcale nie zabiega o to, by córka zbliżała się do show-biznesu. Nawet jeśli, jak pisze "Na żywo", dziewczynka bardzo by chciała wziąć udział w tym niezwykłym koncercie.

Obejrzyj: Natalia Kukulska: "Viki Gabor śpiewa jak stara wyga"

Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i perkusisty Michała Dąbrówki, skończy w maju 15 lat i od dawna wykazuje zamiłowanie do występów scenicznych. Od kilku lat kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Śpiewa, tańczy i uczy się aktorstwa. Z powodzeniem udzielała się w Teatrze Roma.

Rok temu pojawiła się sugestia, że Ania może wystąpić na koncercie "Życia mała garść", gdzie gwiazdy polskiej piosenki wykonywały utwory Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Natalia od początku zaznaczyła, że wystąpi w roli gospodyni i nie będzie śpiewać piosenek rodziców. Jej córka także nie.

- To moja decyzja. Nie chcę żyć przeszłością i spijać śmietankę z tego, co zrobiła mama – mówiła Kukulska.

d25qywk

- Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość – dodała piosenkarka, która uważa, że "dopóki to wszystko jest traktowane jako zabawa, to jest super".

Piosenkarka doskonale pamięta cenę, jaką ona i jej ojciec zapłacili za sławę w młodym wieku. To właśnie ojciec Natalii, po tragicznej śmierci żony w 1980 r., pomógł córce stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Skomponował muzykę na debiutancką płytę 8-letniej Natalki i wkrótce stał się celem niesprawiedliwych ataków.

Mała gwiazda kojarzona z Anną Jantar odniosła sukces i zaczęła zarabiać poważne pieniądze. Wówczas podniosły się głosy, że Kukulski wykorzystuje dziecko. Dla krytyków nie było ważne, że pieniądze trafiają na konto Natalki, z którego miała skorzystać dopiero po osiągnięciu pełnoletności.

d25qywk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25qywk