Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska na zdjęciu z 1997 r. "Wybaczcie!"

Lata może i lecą, ale Natalia Kukulska wygląda tylko lepiej i lepiej. Artystka przypomniała fanom zdjęcie, które zrobiono jej w 1997 r. Poznajecie?

Share
Natalia Kukulska na zdjęciu z 1997 r. "Wybaczcie!"Źródło: ONS.pl
dsbsxz2

Natalia Kukulska jest aktywna na Instagramie, ale platformę wykorzystuje głównie do kontaktu z fanami, a nie po to, by promować coraz to nowe produkty, jak robi to większość celebrytek. Kukulska publikuje zdjęcia zza kulis koncertów, zdjęcia ze studia nagraniowego, podróży, jest i trochę ujęć z prywatnego życia jej rodziny. Artystka często udowadnia, że ma do siebie dystans, czego przykładem jest jej ostatni wpis na Instagramie.

Zobacz: Prolog - Małgorzata Rejmer

Kukulska zaczęła budować swoją karierę w latach 80. W 1986 r. wydała swój debiutancki krążek, a potem było już tylko lepiej. W 1997 r. ukazał się jej czwarty album - "Puls". To właśnie zdjęcie z promocji tamtego albumu przypomniała teraz na Instagramie.

dsbsxz2

Lata 90. rządziły się swoimi prawami. Jarmarczne eventy promocyjne wyglądały zupełnie inaczej niż dziś. Tylko zobaczcie:

"Prawda czasu. Prawda ekranu. Rok 1997. Znalezione w szufladzie. Wybaczcie!" - napisała wokalistka.

Zdjęcie wywołało falę wspomnień u fanów, którzy w komentarzach opowiadają o pierwszych koncertach Kukulskiej, w których uczestniczyli.

"Pani nic się nie zmieniła od tamtego czasu" - pisze jedna z użytkowniczek. I trudno się z nią nie zgodzić, prawda?

dsbsxz2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsbsxz2
dsbsxz2