Trwa ładowanie...
d197nux

Natalia Kukulska na zdjęciu z 1997 r. "Wybaczcie!"

Lata może i lecą, ale Natalia Kukulska wygląda tylko lepiej i lepiej. Artystka przypomniała fanom zdjęcie, które zrobiono jej w 1997 r. Poznajecie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska przypomina stare zdjęcie
Natalia Kukulska przypomina stare zdjęcie (ONS.pl)
d197nux

Natalia Kukulska jest aktywna na Instagramie, ale platformę wykorzystuje głównie do kontaktu z fanami, a nie po to, by promować coraz to nowe produkty, jak robi to większość celebrytek. Kukulska publikuje zdjęcia zza kulis koncertów, zdjęcia ze studia nagraniowego, podróży, jest i trochę ujęć z prywatnego życia jej rodziny. Artystka często udowadnia, że ma do siebie dystans, czego przykładem jest jej ostatni wpis na Instagramie.

Zobacz: Prolog - Małgorzata Rejmer

Kukulska zaczęła budować swoją karierę w latach 80. W 1986 r. wydała swój debiutancki krążek, a potem było już tylko lepiej. W 1997 r. ukazał się jej czwarty album - "Puls". To właśnie zdjęcie z promocji tamtego albumu przypomniała teraz na Instagramie.

d197nux

Lata 90. rządziły się swoimi prawami. Jarmarczne eventy promocyjne wyglądały zupełnie inaczej niż dziś. Tylko zobaczcie:

"Prawda czasu. Prawda ekranu. Rok 1997. Znalezione w szufladzie. Wybaczcie!" - napisała wokalistka.

Zdjęcie wywołało falę wspomnień u fanów, którzy w komentarzach opowiadają o pierwszych koncertach Kukulskiej, w których uczestniczyli.

d197nux

"Pani nic się nie zmieniła od tamtego czasu" - pisze jedna z użytkowniczek. I trudno się z nią nie zgodzić, prawda?

PRZECZYTAJ: Natalia Kukulska nie pcha córki na scenę. Pozwoli jej na występ w Opolu?

d197nux

Podziel się opinią

Share

d197nux

d197nux