Trwa ładowanie...
d3nqsst

Natalia Kukulska nie zaśpiewa piosenek Anny Jantar. Jej córka również

Natalia Kukulska podjęła decyzję w sprawie koncertu "Życia mała garść", poświęconego twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Wokalistka pojawi się na scenie, ale wielu fanów może być rozczarowanych.
Share
Natalia Kukulska
Natalia KukulskaŹródło: East News
d3nqsst

Koncert "Życia mała garść", który upamiętni rodziców Natalii Kukulskiej, odbędzie się na warszawskim Torwarze 26 maja. Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego zaśpiewają m.in. Kayah, Katarzyna Groniec i Igor Herbut, natomiast Natalia Kukulska wystąpi w roli gospodarza imprezy.

- To moja decyzja. Nie chcę żyć przeszłością i spijać śmietankę z tego, co zrobiła mama – cytuje słowa Natalii Kukulskiej "Na żywo". Piosenkarka zdementowała również plotki, jakoby na scenie miała się pojawić jej 14-letnia córka.

Zobacz także: Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Wpis chwyta za serce

d3nqsst

- Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość – czytamy w tygodniku. Podobno Kukulska chce poczekać, aż Ania będzie pełnoletnia i sama zdecyduje, czy chce iść w ślady słynnej mamy i babci.

Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i perkusisty Michała Dąbrówki, ma 14 lat i zamiłowanie do występów scenicznych. Od kilku lat kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Śpiewa, tańczy i uczy się aktorstwa. Z powodzeniem udziela się w Teatrze Roma.

Obejrzyj: Kukulska w chłopięcej stylizacji pozuje pod TVN-em

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst