Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Natalia Kukulska pogodziła się z bratem. Zrobiła to dla taty

Natalia Kukulska przez wiele lat żyła w konflikcie ze swoim przyrodnim bratem. Rodzeństwo nie utrzymywało ze sobą w ogóle kontaktu. Teraz ich relacje się ociepliły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (ONS.pl)
dvd7iaq

W Dzień Matki w tym roku odbył się koncert "Życia mała garść", który został poświęcony rodzicom Natalii Kukulskiej - Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. - To szalenie osobisty koncert, dlatego nie biorę w nim udziału jako wokalistka, a jedynie sprawuję opiekę artystyczną. Będzie to teatr emocji. Będą to trudne emocje, dlatego nie śpiewam, tylko uczestniczę - powiedziała Natalia Kukulska w rozmowie z "Na Żywo".

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Na koncercie pojawił się wyjątkowy gość. Natalia Kukulska zaprosiła swojego przyrodniego brata, Piotra. Nie spodziewała się, że przyjmie jej zaproszenie.

dvd7iaq

Gdy w 2010 r. umierał ojciec wokalistki, Jarosław Kukulski, miał tylko jedno życzenie – by Natalia żyła w zgodzie z bratem.

Ale rodzeństwo dawno temu oddaliło się od siebie. Głównie dlatego, że chłopak pod pseudonimem "Pikej" próbował zaistnieć za wszelką cenę na rynku muzycznym.

Niedawno Piotr świętował swoje 30. urodziny, a Natalia postanowiła wyciągnąć do niego rękę

- Zaprosiła Piotra na koncert. Chce, aby w tak szczególnym momencie rodzina była razem. Wie, że tata byłby z niej bardzo dumny i cieszyłby się widząc ich razem - donosi źródło "Na żywo".

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq