Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska nareszcie pogodziła się z bratem

Natalia Kukulska przez lata nie utrzymywała kontaktu z przyrodnim bratem. W końcu się to zmieniło.

Natalia Kukulska nareszcie pogodziła się z bratemŹródło: East News, fot: TRICOLORS
du77kuh
du77kuh

26 maja odbędzie się koncert poświęcony rodzicom Kukulskiej - Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Jednak Natalia nie ma zamiaru występować wówczas na scenie:

- To szalenie osobisty koncert, dlatego nie biorę w nim udziału jako wokalistka, a jedynie sprawuję opiekę artystyczną. Będzie to teatr emocji. Będą to trudne emocje, dlatego nie śpiewam, tylko uczestniczę - powiedziała Natalia Kukulska w rozmowie z "Na Żywo".

Na koncert zaprosiła wyjątkowego gościa – swojego przyrodniego brata Piotra. Gdy w 2010 r. umierał Jarosław Kukulski, miał jedno życzenie – by Natalia żyła w zgodzie z bratem. Ale rodzeństwo oddaliło się od siebie. Głównie dlatego, że chłopak pod pseudonimem "Pikej" próbował zaistnieć za wszelką cenę na rynku muzycznym. Z marnym skutkiem.

Niedawno Piotr skończył 30 lat, a Natalia postanowiła wyciągnąć do niego rękę – złożyła mu życzenia. Od tej pory utrzymują kontakt. Źródło "Na Żywo" donosi:

du77kuh

- Zaprosiła Piotra na koncert. Chce, aby w tak szczególnym momencie rodzina była razem. Wie, że tata byłby z niej bardzo dumny i cieszyłby się widząc ich razem.

Koncert "Życia mała garść", który upamiętni rodziców Natalii Kukulskiej, odbędzie się na warszawskim Torwarze 26 maja. Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego zaśpiewają m.in. Kayah, Katarzyna Groniec i Igor Herbut, natomiast Natalia Kukulska wystąpi w roli gospodarza imprezy.

Zobacz także: Kukulska wróci do "The Voice"?: "Nie poczułam tej funkcji"

du77kuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du77kuh