Trwa ładowanie...

Nie tylko przeboje. Kora zostawiła po sobie majątek wart kilka milionów złotych

Dzięki dziesiątkom przebojów i tysiącom koncertów Kora przez lata zebrała spory majątek. Artystka mądrze lokowała pieniądze, inwestując m.in. w grunty. Jak wyliczył jeden z tabloidów, wokalistka Maanamu zostawiła majątek wart 6 mln zł.

Nie tylko przeboje. Kora zostawiła po sobie majątek wart kilka milionów złotychŹródło: Facebook.com
dy56q70
dy56q70

Przez ostatnie lata Olga Jackowska inwestowała głównie w nieruchomości i ziemię. Przez wiele lat mieszkała na warszawskich Bielanach. Według "Super Expressu", mieszkanie warte jest ok. 1,4 mln zł. Do tego dochodzi ukochana posiadłość na Roztoczu.

Zobacz też: Kora o lekach i swojej chorobie

Kiedy Kora dowiedziała się, że choruje na raka, przeprowadziła się do wiejskiego domku otoczonego przyrodą i wypełnionego ukochanymi zwierzętami - psami, kotami i alpakami. W 2013 r. nieruchomość była wystawiona na sprzedaż, wokalistka chciała otrzymać za nią 1,5 mln zł. Piosenkarka była też właścicielką działki pod Olsztynem. Jak wyliczył tabloid, ziemia jest warta 3 mln zł. Do tego dochodziły tantiemy w wysokości 50 tys. zł rocznie.

Kora zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Artystka od lat zmagała się z nowotworem. Pogrzeb wokalistki odbędzie się 8 sierpnia na warszawskich Powązkach.

dy56q70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy56q70