Trwa ładowanie...

Niespokojne święta Agaty Kuleszy. Wieści z sądu nie są dla niej najlepsze

Ciągnie się rozwód Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego. Rozstanie tej pary przebiegało dotychczas w atmosferze skandalu. Pojawiły się nowe doniesienia o rozprawie.

Niespokojne święta Agaty Kuleszy. Wieści z sądu nie są dla niej najlepszeŹródło: ONS.pl
d1bfez0
d1bfez0

Pojawiła się niedawno informacja, że ostatnia rozprawa rozwodowa dla Kuleszy i Figurskiego miała odbyć się 21 listopada. Cóż, jest już dawno po terminie, a byli partnerzy dalej są małżeństwem według papierów. Co stoi na przeszkodzie?

Zobacz: Zmiany w życiu Agaty Kuleszy. Zdecydowała się na remont mieszkania

Jak donosi "Życie na gorąco", Agata Kulesza otrzymała pismo z urzędu, że sprawa rozwodowa została zdjęta z wokandy. Powód: "usprawiedliwiona nieobecność sędziego referenta". Z pisma aktorka miała też dowiedzieć się, że urzędnicy zajmą się sprawą... w najbliższym dogodnym terminie.

d1bfez0

Te wiadomości nie są najlepsze ani dla aktorki, ani dla jej byłego partnera. Kulesza podobno miała nadzieję, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą dla niej czasem odpoczynku po medialnym rozwodzie i będzie już miała to wszystko za sobą.

Z ustaleń "ŻnG" wynika, że ta atmosfera podczas świąt będzie podwójnie ciężka. Kulesza i Figurski mają córkę, która stanęła w obronie matki i zeznawała podobno na niekorzyść ojca. Cytowany przez gazetę Figurski mówi: - To ja ją wychowałem. Składała kłamliwe zeznania w sądzie przeciwko własnemu ojcu.

Mężczyzna przyznał też, że w święta nie spotka się z córką, choć doszli już do porozumienia. Nie spotka się też najprawdopodobniej z żoną - zobaczą się dopiero w sądzie.

Warto przypomnieć, że Kulesza i Figurski pracują przy jednym serialu - "Rodzinka.pl". Trudno tu jednak mówić o tym, że "pracują razem". Podobno produkcja zadbała o to, by (jeszcze) małżonkowie nie spotykali się podczas kręcenia scen. Figurski pracuje przy produkcji TVP jako operator.

d1bfez0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bfez0