Trwa ładowanie...

Rozwód Agaty Kuleszy. Mąż aktorki udostępnił dokumenty i ich prywatną rozmowę

Kolejne niepokojące doniesienia w sprawie rozwodu Agaty Kuleszy. Tym razem dostarcza ich mąż aktorki, a właściwie lektura jego Facebooka.

Rozwód Agaty Kuleszy. Mąż aktorki udostępnił dokumenty i ich prywatną rozmowęŹródło: East News
d31qfnw
d31qfnw

W grudniu mąż Agaty Kuleszy opublikował kilka postów. Potwierdzają one wcześniejsze doniesienia. Jednocześnie nie stawiają go w pozytywnym świetle.

ZOBACZ TEŻ: Agata Kulesza zagrała alkoholiczkę w filmie "Zabawa zabawa":

Najmocniejszy wpis mąż aktorki zamieści 11 grudnia 2018 r. To zdjęcie dokumentu, w którym są informacje zawarte w wywiadzie medycznym.

d31qfnw

Czytamy w nim m.in. że mężczyzna miał zachowywać się agresywnie w stosunku do aktorki, groził jej odcięciem głowy i poderżnięciem gardła. Kulesza miała zeznać, że mąż zachowywał się ekstrawagancko - był ekspansywny, narzucał się otoczeniu, był lekceważący i reagował nadmierną agresją.

W dokumencie jest też mowa o jego flirtowaniu z kobietami na portalach i robieniu niestosownych zdjęć - miał fotografować dzieci "od dołu".

We wpisie z 12 grudnia 2018 r. znalazły się zdjęcia dwóch dokumentów.

Pierwszy to wezwanie do stawienia się na posiedzeniu Zespołu Interdyscyplinarnego ws. wszczęcia procedury Niebieskiej Karty. Dokument datowany jest na 27 listopada 2018 r.

d31qfnw

Drugi to wezwanie do stawienia się 31 października 2018 r. Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KSP w Warszawie w charakterze podejrzanego w sprawie psychicznego znęcania się od grudnia 2017 do 14 września 2018 r.

Kolejny wpis pochodzi z 14 grudnia 2018 r. To print screen wiadomości, jaką mąż aktorki dostał od niej na Messengerze. Kulesza prosi, aby rozpoczął leczenie i zapoznał się z książką "Złap równowagę", która traktuje o chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Przypomnijmy: od kilku lat w małżeństwie popularnej aktorki i operatora nie działo się najlepiej.

Agata Kulesza wystąpiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty. Zakłada się ją, gdy w rodzinie dochodzi od przemocy domowej.

Kulesza wniosła do sądu pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Ten nie pozostał jej dłużny i wniósł pozew o orzeczenie o jej winie. Utrzymuje w nim, że jest ofiarą wieloletniego molestowania moralnego.

Na razie odbyły się dwie rozprawy. W kwietniu będzie trzecia.

d31qfnw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31qfnw