Trwa ładowanie...
d32qukl

Nowe informacje o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego. Rodzina podjęła decyzję

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu. Rodzina podjęła decyzję o dalszym leczeniu aktora "Rancza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W trudnych chwilach Paweł Królikowski może liczyć na najbliższych
W trudnych chwilach Paweł Królikowski może liczyć na najbliższych (AKPA)
d32qukl

Paweł Królikowski wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan jest na tyle poważny, że musi być pod stałą opieką lekarzy. Niestety, nie wrócił do domu na święta Bożego Narodzenia. Cały czas może jednak liczyć na wsparcie bliskich.

ZOBACZ TEŻ: Paweł Królikowski o serialu "Belfer"

Z najnowszych doniesień wynika, że stan Królikowskiego ustabilizował się. Na tyle, jak informuje "Fakt", że jego rodzina podjęła decyzję ws. jego dalszego leczenia.

d32qukl

"Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech" - donosi tabloid.

Oprócz dzieci na oddziale codziennie odwiedza go ukochana żona. Małgorzata Ostrowska-Królikowska każdą wolną chwilę spędza przy mężu. Przynosi mu wszystko, czego potrzebuje. Dba, troszczy się i robi wszystko, aby małżonek stanął na nogi.

Aktorka nieustannie modli się za zdrowie męża. Często można spotkać ją w kościele, gdzie szuka ukojenia, wsparcia i wyciszenia. Gwiazda "Klanu" bardzo przeżywa całą sytuację, ale nigdy nie zwątpiła, że jej ukochany wróci do pełni zdrowia.

Przypomnimy, że to już kolejny raz, gdy Ostrowska-Królikowska tak bardzo boi się o męża. Cztery lata temu Paweł Królikowski miał operację tętniaka mózgu. Wyznał wtedy, że cudem udało mu się uniknąć trepanacji czaszki.

d32qukl

Podziel się opinią

Share

d32qukl

d32qukl