ycipk-k9af8b

Nowy film przedstawia Jacksona jako pedofila. Rodzina wydała oświadczenie

Król popu miał płacić młodym chłopcom biżuterią za seks i brać z nimi fikcyjne śluby. "Przez 20 lat Robson zaprzeczał, że był molestowany przez Michaela i wiele od niego dostawał" - odpowiada rodzina gwiazdora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Jackson
Michael Jackson (ONS.pl, Fot: ons.pl)
ycipk-k9af8b

Film "Leaving Neverland" na nowo wzbudził dyskusję o seksualności króla popu. Dokument, który trwa niemal 4 godziny, miał światową premierę w na Sundance Festival, a wiosną zostanie wyemitowany przez HBO. Opowiada o tym, jak Michael Jackson, będąc u szczytu swojej kariery, nawiązał relację z dwoma chłopcami w wieku 7 i 10 lat. Teraz mężczyźni mają po trzydzieści kilka lat i odważyli się głośno powiedzieć o tym, jak Jackson wykorzystywał ich seksualnie oraz jak radzą sobie z tą traumą po latach.

Rodzina Michaela Jacksona nie próbowała bojkotować premiery dokumentu. Wydała jednak oficjalne oświadczenie w tej spawie.

ycipk-k9af8b

"Neutralne osoby i ich głosy zostały wykluczone z tego filmu, a tym samym twórcy nie dają odbiorcom wiarygodnego obrazu rzeczywistości. (...) Przez 20 lat Robson zaprzeczał, że był molestowany przez Michaela i wiele od niego dostawał. Jego rodzina korzystała z hojności Jacksona." - napisano.

Tancerz Wade Robson wyjawił, że Michael Jackson płacił jemu oraz innym młodym chłopcom biżuterią za seks. Wyznał też, że przez pewien czas gwiazdor traktował ich relację jak małżeństwo, a w posiadłości Neverland zaaranżował nawet fikcyjny ślub.

ycipk-k9af8b

W czasie premiery pod kinem protestowała grupka oddanych fanów Jacksona. Wiele osób siedzących na widowni opuściło salę przed końcem seansu. Pojawiły się głosy oburzenia.

- To film z gatunku horrorów. Nietrudno uwierzyć w to, co jest w nim opowiedziane. Jackson był potworem - wyznał Jeff Wells z "Hollywood Elsewhere".

- Jest mi niedobrze po obejrzeniu tego dokumentu. Ofiary przemocy seksualnej przedstawione są bardzo wiarygodnie – napisała Mara Reinstein z US Weekly.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k9af8b

ycipk-k9af8b
ycipk-k9af8b