Trwa ładowanie...

Odliczamy godziny do koncertów Scorpions w Polsce!

21 lipca Arena Gliwice, 23 lipca ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Te daty na długo zapiszą się w pamięci miłośników rocka. Jeden z największych i najdłużej grających zespołów na świecie po raz kolejny przyjedzie do Polski, by zagrać niesamowite i pełne energii koncerty. Obydwa wieczory rockowe rozpoczną są już o godzinie 19:15!

Odliczamy godziny do koncertów Scorpions w Polsce!Źródło: Materiały prasowe
dctpnwm
dctpnwm

W zapowiedziach koncertowych można było przeczytać: "Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat?!” Jak się okazuje odpowiedź jest bardzo łatwa: otóż NIE! Zespół Scorpions jak nikt inny potrafi co roku wyprzedać największe obiekty w Polsce. W lipcu wypełni w Polsce dwie hale.

Nic w tym dziwnego - chciałoby się powiedzieć - ponieważ zespół Scorpions cieszy się w naszym kraju niezwykłą popularnością! Ekipa z Hannoveru zagrała w Polsce już 15 koncertów! Tym samym podbiła wszystkie możliwe rekordy i złamała schematy, których nie można zdefiniować. Każdy polski koncert zapisał się w pamięci niemieckiej legendy, a muzycy chętnie do tych występów wracają przy okazji rozmów z dziennikarzami. Rudolf Schenker najchętniej wspomina krakowski koncert z 2000 roku, gdzie Scorpionsi zagrali dla 850-tysięcznej publiczności!

- Nigdy nie przeszłoby nam nawet przez myśl, że możemy spodziewać się takiej ilości fanów. Fanów, którzy byli wszędzie, więc nawet kiedy jechaliśmy samochodami, to nie mogliśmy nadziwić się widoku i przebić przez "korytarz” z fanów, który się wtedy utworzył. Ludzie, ludzie, ludzie – gdzie wzrokiem nie sięgnąć - wszędzie byli ludzie! To był zdecydowanie najbardziej liczny koncert w historii Scorpions, który do końca życia pozostanie w naszej pamięci - komentuje gitarzysta zespołu.

Odliczanie do polskich koncertów już trwa. Ze względu na duże zainteresowanie warto zaplanować przybycie do hali już w momencie otwarcia bram, czyli o godzinie 18:45. Pół godziny później, o 19:15 na scenie zaprezentuje się polski zespół Lion Shepherd, natomiast start występu głównych bohaterów wieczoru zaplanowano na godzinę 20:30.

dctpnwm

Zespół Scorpions i jego management chcą, by każdy z ich koncertów nie był tylko zwykłym wydarzeniem muzycznym, ale wielką ucztą, która trwa kilka godzin. Dlatego też zarówno w Gliwicach, jak i na Pomorzu show otworzy warszawski zespół Lion Shepherd. W skład zespołu grupy wchodzą: wokalista Kamil Haidar, gitarzysta Mateusz Owczarek oraz perkusista Maciej Gołyźniak. Podczas koncertu wystąpią także inni muzycy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Grupa jak żadna inna w Polsce daje upust emocjom mieszając w swojej twórczości muzykę progresywną, akustyczną z elementami bluesa i klasycznego rocka! Polski zespół będzie promować swój najnowszy album "III”, który już teraz został okrzyknięty przez dziennikarzy najlepszym wydawnictwem tego roku!

Wraz z otwarciem bram będzie możliwość również nabycia oficjalnych pamiątek związanych z zespołami. W ofercie przygotowano płyty CD, winyle, koszulki, czapki oraz spinki, a to wszystko sygnowane logotypami obydwu występujących zespołów! Niezbędne zakupy warto zrobić jeszcze przed koncertem, ponieważ punkt sprzedaży będzie czynny tylko przez 15 minut po zakończeniu wieczoru! W Gliwicach główny punkt sprzedażowy zostanie zlokalizowany w ladzie recepcyjnej, w pobliżu wejścia A. Dodatkowy punt odnaleźć będzie można na poziomie płyty głównej. W Gdańsku natomiast – główne stoisko rozstawione zostanie na najniższej kondygnacji, w pobliżu wejścia na płytę.

Koncert Scorpions w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, a w ERGO ARENIE, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później - 23 lipca.
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

Bilety na koncert w Gliwicach dostępne są już od 90 zł. Wszystkie wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

dctpnwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dctpnwm