Trwa ładowanie...
d32fm6n

Oficjalne gadżety Scorpions będą dostępne również w Polsce!

Już w niedzielę rozpoczniemy muzyczną ucztę! 21 lipca - Arena Gliwice, dwa dni później - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot! Wielki powrót Scorpions do Polski i dwa wyjątkowe koncerty. Do tego wydarzenia należy odpowiednio się przygotować!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani zespołu Scorpions wkrótce będą mogli podziwiać legendy rocka na żywo
Fani zespołu Scorpions wkrótce będą mogli podziwiać legendy rocka na żywo (Materiały prasowe)
d32fm6n

Tegoroczne lato dla niemieckiej grupy jest niezwykle pracowite. Zespół w połowie czerwca wyruszył na podbój największych europejskich festiwali, jednak legenda zrobiła dla Polski wyjątek i już w najbliższą niedzielę zagra pierwszy z dwóch pełnych koncertów!

Oprócz wyjątkowej dawki muzyki zarówno podczas występu w Gliwicach jak i w Trójmieście, będzie można nabyć oficjalne pamiątki Scorpions, a wśród nich koszulki, czapki, specjalne spinki oraz płyty CD i winyle!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych będzie dostępna cała dyskografia Lion Shepherd, czyli zespołu, który otworzy oba koncerty. Muzykę polskiej grupy będzie można nabyć na wyjątkowych płytach analogowych, nośnikach CD oraz na pendrive'ach, na których fani odnajdą wersję audiofilską ostatniego wydawnictwa zespołu.

d32fm6n

Zobacz też: Wirus Scorpions opanował nasz kraj!

Stoiska, w których fani kupią gadżety, będą czynne od momentu otwarcia bram w obu miastach, czyli od godziny 18:45, a zamknięte zostaną 15 minut po koncertach. W Gliwicach główny punkt sprzedażowy zostanie zlokalizowany w ladzie recepcyjnej, w pobliżu wejścia A. Dodatkowy punt odnaleźć będzie można na poziomie płyty głównej. W Gdańsku natomiast – główne stoisko rozstawione zostanie na najniższej kondygnacji, w pobliżu wejścia na płytę.

Koncert Scorpions w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, natomiast w ERGO ARENIE, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później - 23 lipca.

Zobacz też: Wiatr zmiany im nie szkodzi. Muzyka zespołu Scorpions wiecznie młoda

Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

Bilety na oba koncerty można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n