Trwa ładowanie...

Odwiedziła królową. Była pod wrażeniem jej postawy

Hrabina Sophie odwiedziła Elżbietę II w zamku Windsor. Wyjawiła, jak trzyma się pogrążona w żałobie teściowa. Była pod dużym wrażeniem królowej.

Share
Elżbieta II spotkała się z synową
Elżbieta II spotkała się z synową Źródło: East News
d19zh4s

Wielka Brytania żegna zmarłego księcia Filipa. Mąż królowej Elżbiety odszedł 9 kwietnia. Do rodziny królewskiej płyną słowa otuchy, nie tylko ze strony Brytyjczyków, ale i obywateli, i rządzących z całego świata. Książę Filip dożył sędziwego wieku, bo niemal 100 lat.

Blisko 80 trwał jego związek z królową Elżbietą (w tym przeszło 74 samo małżeństwo). I chociaż nie był idealny i nie brakowało w nim burz i skandali, trwali u swojego boku i uchodzili za dobraną parę królewską. Doczekali się czwórki dzieci i gromadki wnuków i prawnucząt.

Książę Filip nie żyje. "To osobisty dramat królowej Elżbiety"

Jasnym jest, że obecnie dwór brytyjski okryła żałoba. Książę Karol publicznie pożegnał się z ojcem, a Harry ma przylecieć ze Stanów na uroczystości pogrzebowe dziadka. I choć informacje z dworu, co zrozumiałe, są skąpe, pojawiły się wieści, jak w obecnym momencie ma się sama królowa.

d19zh4s

Hrabina Sophie, żona księcia Edwarda, odwiedziła teściową w sobotę. Zdecydowała się później udzielić krótkiego komentarza, jak przebiegła jej wizyta w zamku Windsor. Hrabina nie kryła podziwu, w jakiej formie jest Elżbieta i jaką prezentuje postawę. - Królowa była niesamowita – powiedziała korespondentowi Sky news. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d19zh4s

Podziel się opinią

Share
d19zh4s
d19zh4s