Trwa ładowanie...

Oficjalna przyczyna śmierci Keitha Flinta. Jest oświadczenie

Keith Flint zmarł w wyniku powieszenia - wykazało dochodzenie brytyjskiej policji. Lider "The Prodigy" został znaleziony martwy w swoim domy 4 marca.

Share
Oficjalna przyczyna śmierci Keitha Flinta. Jest oświadczenie
Źródło: Getty Images
d3xj78e

Lynsey Chaffe z biura koronera przekazał w oświadczeniu, że przyczyną śmierci Keitha Flinta było powieszenie. Autopsję przeprowadzono w szpitalu w Broomfield w czwartek, 7 marca. Policja oczekuje jeszcze na wyniki badań toksykologicznych.

ZOBACZ: The Prodigy o najnowszym albumie

d3xj78e

- Policja została wezwana po alarmach na temat stanu zdrowia mężczyzny, zamieszkałego przy Brook Hill. Niestety, 49-letni mężczyzna został uznany za zmarłego. Zawiadomiliśmy jego bliskich. Jego śmierć nie jest traktowana jako podejrzana, trwa przygotowanie raportu dla koronera - poinformował media rzecznik prasowy policji w Essex.

Informację o śmierci Keitha Flinta potwierdził rzecznik prasowy zespołu. Smutna wiadomość wstrząsnęła światem muzyki i wszystkimi fanami zespołu The Prodigy.

Do największych przebojów The Prodigy należą utwory "Firestarter", "Smack my Bitch Up" i "Breathe", które znalazły się na albumie "The Fat of the Land", który sprzedał się w nakładzie ponad 10 mln egzemplarzy na całym świecie.

d3xj78e

Podziel się opinią

Share
d3xj78e
d3xj78e