Trwa ładowanie...
d4ksm8u

Ola Żebrowska pokazała się w bikini. Kuszącą fotkę zrobił jej mąż

Żona Michała Żebrowskiego ma spory dystans do siebie. Nie wstydzi się też swojego ciała, dzięki czemu fani mogą co jakiś czas zobaczyć ją w nieco bardziej roznegliżowanej wersji. Jej ostatnie zdjęcie z pewnością rozpali jej niejednego wielbiciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski świata poza żoną Olą nie widzi
Michał Żebrowski świata poza żoną Olą nie widzi (Instagram.com)
d4ksm8u

Aleksandra Żebrowska co jakiś czas publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wakacyjnych wojaży. Dzięki nim można zaryzykować stwierdzenie, że młoda żona aktora jest posiadaczką jednego z najlepszych ciał w polskim show-biznesie. Nie jest jednak tajemnicą, że nie tylko geny gwarantują jej nienaganną sylwetkę. Ola sporo ćwiczy i regularnie pracuje nad swoją figurą.

Ostatnio ukochana gwiazdora opublikowała zdjęcie, na które czekali wszyscy jej fani. Żebrowska pokazała się w bikini i tym samym odsłoniła sporo ciała. - I po wakacjach.. powrót do miasta, pracy, samochodów, stacji benzynowych.. 😂 Some people are more photogenic from the back - napisała pod zdjęciem (zachowano oryginalną pisownię). Dodała też, że autorem kuszącej fotki jest jej mąż. Pozazdrościć mu takich widoków. Zgadzacie się?

d4ksm8u
d4ksm8u

Podziel się opinią

Share

d4ksm8u

d4ksm8u