placeholder_1dxggf

Ola Żebrowska pokazała się w bikini. Kuszącą fotkę zrobił jej mąż

Żona Michała Żebrowskiego ma spory dystans do siebie. Nie wstydzi się też swojego ciała, dzięki czemu fani mogą co jakiś czas zobaczyć ją w nieco bardziej roznegliżowanej wersji. Jej ostatnie zdjęcie z pewnością rozpali jej niejednego wielbiciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski świata poza żoną Olą nie widzi
Michał Żebrowski świata poza żoną Olą nie widzi (Instagram.com)
placeholder_1dxggf

Aleksandra Żebrowska co jakiś czas publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wakacyjnych wojaży. Dzięki nim można zaryzykować stwierdzenie, że młoda żona aktora jest posiadaczką jednego z najlepszych ciał w polskim show-biznesie. Nie jest jednak tajemnicą, że nie tylko geny gwarantują jej nienaganną sylwetkę. Ola sporo ćwiczy i regularnie pracuje nad swoją figurą.

Ostatnio ukochana gwiazdora opublikowała zdjęcie, na które czekali wszyscy jej fani. Żebrowska pokazała się w bikini i tym samym odsłoniła sporo ciała. - I po wakacjach.. powrót do miasta, pracy, samochodów, stacji benzynowych.. 😂 Some people are more photogenic from the back - napisała pod zdjęciem (zachowano oryginalną pisownię). Dodała też, że autorem kuszącej fotki jest jej mąż. Pozazdrościć mu takich widoków. Zgadzacie się?

placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1dxggf