Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Olga Bołądź nie che grać z Fabijańskim. Odrzuciła rolę przez swojego ex

Olga Bołądź odmówiła udziału w filmie przez wzgląd na swojego byłego chłopaka. Nie ma zamiaru udawać, że ich relacje są poprawne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Bołądź jest samotną matką
Olga Bołądź jest samotną matką (East News)
d1e4k1v

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański poznali się na planie filmu "Botoks" w 2017 r. Od razu pojawiła sie między nimi chemia. Gwiazdorska para spotykała sie przez blisko 1,5 roku. W trakcie trwania związku w mediach co chwila pojawiały się plotki na temat ich kłótni i nieporozumień. Coś musiało być na rzeczy, bo zostanie okazało się wyjątkowo bolesne.

Mówiono, że aktorka miała dość Sebastiana Fabijańskiego, który od miesięcy przeżywał śmierć ojca. Aktor z kolei miał trudny charakter i w końcu zakochani nie mogli dojść do porozumienia w podstawowych kwestiach. Od tej pory Bołądź i Fabijański starają się unikać.

Ostatnio przez przypadek zagraliby w jednym filmie. Aktorka świetnie przeszła casting i miała nową filmową rolę w kieszeni. Gdy dowiedziała się, że na planie miałby partnerować jej były ukochany, od razu odrzuciła propozycję.

d1e4k1v

- Olga dowiedziała się, że miałaby grać u jego boku. A ona po bolesnym rozstaniu nie chce mieć z Sebastianem już nigdy do czynienia, więc podziękowała za propozycję - powiedział znajomy aktorki w rozmowie z "Faktem".

Ponoć Fabijański nie miałby takich obiekcji.

- Seba był pewny, że Olga potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego. On nie miałby problemu, by z nią zagrać. Próbował ją nawet przekonywać, ale Olga nie chciała z nim dyskutować - dodaje źródło tabloidu.

Myślicie, że zobaczymy ich jeszcze kiedyś razem na wielkim ekranie?

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v