Trwa ładowanie...
d36v2ak

Olga Bończyk zrealizuje prośbę Wodeckiego. Aktorka pokaże swoje prace

Olgę Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego łączyła wspaniała przyjaźń. Wspierali się wzajemnie, pomagali w każdej sytuacji, motywowali do działania. Teraz Bończyk chce zrobić coś, co obiecała przyjacielowi przed jego śmiercią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Przyjaźnili się wiele lat.
Przyjaźnili się wiele lat. (Materiały prasowe)
d36v2ak

Nie każdy wie, że oprócz aktorstwa i zamiłowania do muzyki, Olga Bończyk zajmuje się też malarstwem. Odkąd pamięta chciała mieć na ścianach w swoim domu piękne obrazy, ale wówczas nie mogła pozwolić sobie na ich kupno. Stwierdziła więc, że namaluje je sobie sama. I tak właśnie rozpoczęła się jej przygoda ze sztuką.

Przez lata namalowała wiele obrazów. Część z nich przekazała na akcje charytatywne, niektóre zostawiła w domu, a jeszcze inne rozdała znajomym i rodzinie. Jednak po śmierci Zbigniewa Wodeckiego, który był jej bliskim przyjacielem, kompletnie się załamała i odłożyła pędzle. Teraz postanowiła wrócić do tego, co sprawiało jej tak wiele radości. Przypomniała sobie, że zmarły muzyk zawsze podziwiał jej prace, a nawet namawiał do zorganizowania własnej wystawy.

d36v2ak

- Olga jest niezwykle skromna. Dlatego zawsze wzbraniała się przed tym, mówiąc, że może kiedyś o tym pomyśli. Kiedy Zbyszek naciskał, powtarzała: obiecuję, że to nastąpi – mówiła "Rewii" osoba z otoczenia aktorki.

Po tym, jak Bonczyk znów chwyciła za pędzle, powstał portret Wodeckiego. Nie zawiśnie on jednak w domu artystki. – Ja nie jestem jeszcze na to gotowa. To prezent dla naszego wspólnego przyjaciela. Wiedziałam, że sprawię mu wielką radość właśnie takim podarunkiem – przyznała Bończyk w rozmowie z tygodnikiem.

Mówi się nawet, że aktorka chce zrealizować obietnice daną Wodeckiemu i zorganizować wystawę prac, które tworzyła przez te wszystkie lata. "Rewia" podaje, że wernisaż chciałaby otworzyć właśnie portretem podarowanym przyjacielowi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak